1 2 3 następna ostatnia

Potrafisz zatrzymać lato?
Podpowiem Ci jak to zrobić :-).
Blog SKO

SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

Witam serdecznie koleżanki i kolegów – Opiekunów SKO, którzy już tutaj zaistnieli oraz wszystkich, którzy odwiedzą nasz blog. Idąc z duchem czasu będę zamieszczać newsy dotyczące oszczędzania i szeroko pojętej przedsiębiorczości w szkole. Jednocześnie myślę, że jest to dobry pomysł i poniekąd wymiana doświadczeń, super! Zachęcamy do częstego odwiedzania naszego bloga. Dziękujemy za oddane głosy. Pozdrawiam . Elzbieta Leżała - Opiekun SKO.

Konkurs "Koszulka kibica" trwa!

PRZYPOMNIENIE! PROPOZYCJA ! Pogoda bywa różna, może spodoba się Wam propozycja Lokatki (dziękujemy za przypomnienie*), w sam raz, na deszczowy dzień :)

8

Co jest najważniejsze?

OCZYWIŚCIE, ŻE BEZPIECZEŃSTWO! Podaję, a Wy poczytajcie.. Pewnie wszystko to wiecie, ale nie zaszkodzi się sprawdzić :-)

2

Upragnione wakacje już są!

Kto czeka, to się doczeka:) Wakacje już rozpoczęte, oby czas TERAZ leciał wolno..

11

Niech żyją wakacje! Odliczamy...

Tak, odliczamy, gdyż wakacje tuż, tuż.. Pęknie i wytrwale pracowaliście, to teraz czeka nagroda. Można powiedzieć, że rok szkolny zakończony, prawie:)) , tylko jutro - odbieracie świadectwa i wakacje rozpoczęte!.

19

Zbliża się Dzień Taty...

Z czego ucieszy się tata? 6 pomysłów Lokatki na prezent z okazji Dnia Ojca. Zostały ostatnie dni na przygotowanie niespodzianki z okazji Dnia Ojca. Oczywiście każdy tata ucieszy się z dobrego świadectwa na koniec roku, ale co oprócz świadectwa?

18

WYNIKI konkursu MAŁY MATEMATYK

Konkurs rozstrzygnięty, mamy wyniki! Przypomnę, że w konkursie, w którym zmierzyli się najlepsi matematycy z klas trzecich: 3a, 3b, 3c, 3d, udział wzięło 13 uczestników. Po skrupulatnym sprawdzeniu prac okazało się , kto znalazł się w gronie zwycięzców.

15

Nasz apetyt na zdrowie.

My w szkole wiemy co jest ważne dla nas, dla naszego zdrówka. Coraz lepszych dokonowujemy wyborów. Wiemy jak ważne są warzywa i owoce oraz szklanka mleka, jak komponować posiłki. A ruch i sport - wiadomo!!

13

Przyjaźń jest ważna..

Tak, przyjaźń jest bezcenna, a kto ma przyjaciela- jest szczęściarzem! Zakończył się konkurs pod hasłem :Na skrzydłach przyjaźni". Wasze prace zostały spakowane i wysłane. Trochę udało mi się uwiecznić, możecie podziwiać.

9

Mały Matematyk.

Mały Matematyk, ale dużo potrafi! Na zwieńczenie nauki w klasie trzeciej biblioteka szkolna wespół z SKO zorganizowała TEST dla najlepszych matematyków z klas trzecich. Udział wzięli: 3a-Maciej Dratwiński, Angelika Dawidczyk , Amadeusz Urbański, 3b- Amelia Tyszczak, Dawid Puszczałowski, 3c- ...

17

Imprezy plenerowe.

Pogoda sprzyja i zachęca do tego, by jak najwięcej przebywać na powietrzu. 12 maja odbyły sie Mistrzostwa Czwartoklasistów i Trzecioklasistów. Uczniowie z klasy pierwszej i drugiej też mieli swoje ulubione zajęcia ruchowe.

5
1 2 3 następna ostatnia