1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
- laureaci etapu grudniowego
48
Blog SKO

SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

Witam serdecznie koleżanki i kolegów – Opiekunów SKO, którzy już tutaj zaistnieli oraz wszystkich, którzy odwiedzą nasz blog. Idąc z duchem czasu będę zamieszczać newsy dotyczące oszczędzania i szeroko pojętej przedsiębiorczości w szkole. Jednocześnie myślę, że jest to dobry pomysł i poniekąd wymiana doświadczeń, super! Zachęcamy do częstego odwiedzania naszego bloga. Dziękujemy za oddane głosy. Pozdrawiam . Elzbieta Leżała - Opiekun SKO.

SKO po nowemu💚

czyli nowoczesne oszczędzanie! Z historii naszej Szkolnej Kasy Oszczędności....💚

10

Promocja wiedzy eknomiczno- matematyczno-bankowej.

Z historii naszej Szkolnej Kasy Oszczędności...

4

Z historii naszej Szkolnej Kasy Oszczędności...

Detektyw Oszczędek doczekał się inscenizacji teatralnej!

7

Z historii naszej Szkolnej Kasy Oszczędności...

Pierwsza bankowa wycieczka... Kiedy to było 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔

3

Co robimy w styczniu🤔?

"Książeczka SKO w roli głównej"

6
1 2 3 następna ostatnia