1 2 3 następna ostatnia

Kolejne urodziny Szkolnych Blogów!
Nasza przygoda z blogowaniem trwa już 8 lat :)
15
Blog SKO

SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

Witam serdecznie koleżanki i kolegów – Opiekunów SKO, którzy już tutaj zaistnieli oraz wszystkich, którzy odwiedzą nasz blog. Idąc z duchem czasu będę zamieszczać newsy dotyczące oszczędzania i szeroko pojętej przedsiębiorczości w szkole. Jednocześnie myślę, że jest to dobry pomysł i poniekąd wymiana doświadczeń, super! Zachęcamy do częstego odwiedzania naszego bloga. Dziękujemy za oddane głosy. Pozdrawiam . Elzbieta Leżała - Opiekun SKO.

Supersklep

Nie ma to jak zabawa połączona z nauką lub odwrotnie :* Sklep i zakupy - zawsze chętnie w to wchodzimy:)

19

Co wiesz o euro?

Podróżując, często płacimy w walucie euro. Jeśli nie lubimy przewozić ze sobą dużych sum w gotówce, świetnie poradzimy sobie, płacąc za swoje codzienne wydatki podczas wyjazdu kartą debetową lub kredytową. Strefa euro, Euroland – to grupa państw, których walutą jest euro. Wprowadzenie euro w 199 ...

25

DO SIEGO ROKU!

Dziękujemy wszystkim za wspólne blogowanie w kończącym się właśnie roku, za sympatyczne komentarze i głosiki sympatii, za to, że byliśmy razem. Mam nadzieję na dalsze spotkania już w Nowym Roczku, na udane oszczędzanie :)) Życzę udanego wejścia w ten Nowy Rok!!!!

31

Czy masz postanowienia noworoczne?

Na Blogu SKO czytamy, o tym, jak to Lokatka podsumowuje mijający rok. Jest to też dobry moment na podjęcie nowych wyzwań.

19

Kiermasz - relacja

Tegoroczny Kiermasz Świąteczny już za nami. Jak zwykle wspólnie udało się stworzyć bogatą ofertę. Bylo pomyslowo i kolorowo, smacznie, słodko i miło. Wypracowane fundusze zasila konta klas i z pewnością zostaną dobrze zagospodarowane. Podziękowania należą się wszystkim, którzy zaangażowali się ...

5
1 2 3 następna ostatnia