1 2 3 następna ostatnia

Ciasta i ciasteczka
Nie tylko dla babek i babeczek ;)
32
Blog SKO

SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

Witam serdecznie koleżanki i kolegów – Opiekunów SKO, którzy już tutaj zaistnieli oraz wszystkich, którzy odwiedzą nasz blog. Idąc z duchem czasu będę zamieszczać newsy dotyczące oszczędzania i szeroko pojętej przedsiębiorczości w szkole. Jednocześnie myślę, że jest to dobry pomysł i poniekąd wymiana doświadczeń, super! Zachęcamy do częstego odwiedzania naszego bloga. Dziękujemy za oddane głosy. Pozdrawiam . Elzbieta Leżała - Opiekun SKO.

Zdrowe podejście do zdrowia:)

Zdrowe odżywianie to zawsze aktualna sprawa. Zachęcamy do zweryfikowania swojego stylu życia. Może coś wraz z wiosną chcemy zmienić, postawić sobie wyzwanie. Uczniowie klasy 3a na wspólnych zajęciach rozmawiali o piramidzie zdrowia. Porównaliśmy, jak wygląda to u nas w praktyce. A JAK WYG ...

8

Rodzinka powiększa się:)

Tak, tak rodzinka, oczywiście naszych szkolnych ciułaczy, znacznie się powiększa.

16

Lubisz łamigłówki?

Lubisz łamigłówki, takie matematyczne lub inne?? Dzisiaj proponuję tę z pierwszej kategorii. Jeśli znasz odpowiedź, napisz ją jak najszybciej. Odpowiedź wpisz w komentarzu, podając swoje imię i pierwszą literę nazwiska oraz klasę. Czekam na Was. Powodzonka ! P.S. Podpowiedź: Zastanów si ...

14

Wycieczka

Tym razem wybraliśmy się na Warsztaty Pizzy. Wyjazd z gatunku: ekonomiczny:) Zawsze robimy kalkulację kosztów. Skorzystaliśmy z możliwości i zaproszenia. Poznaliśmy sposób na dobrą pizzę, udało nam się zobaczyć proces powstawania, wręcz sami komponowaliśmy w podgrupach ostateczne składniki.

19

Zbiórka dla schroniska

Od 20.03 do 15.06 w naszej szkole odbywa się zbiórka dla schroniska w Sosnowcu.

3

Radosnych Świąt Wielkiej Nocy!

Takich świat życzyła nam grupa uczniów, która przygotowała pod kierownictwem księdza Andrzeja, przedświąteczny apel.

25

Lekcja w 6B

O rodzimej walucie wiemy bardzo dużo, wiadomo. A waluta w innych krajach jak się ma:) Czy je znamy?

9

Hip, hip, hura! Już wiosna!

Pierwszy dzień wiosny! Na ten moment czekaliśmy długie zimowe miesiące. Wkrótce do życia obudzi się przyroda, w TV podali, że do Polski już wróciły bociany, a w parkach pojawi się lada moment zieleń, kwiaty i mnóstwo uśmiechniętych osób. ..

21

Kiedy zaczyna się wiosna?

Dziś pierwszy dzień wiosny! 20 marca o godzinie 17.15. rozpoczęła się astronomiczna wiosna! Wszystko przez równonoc wiosenną! Od 20 marca na półkuli północnej Słońce przechodzi przez punkt Barana. Od tego momentu biegun północny przez kolejne pół roku będzie bliżej Słońca niż biegu południowy.

5

Mamy laureatów...!!!

W ostatnich dniach odbyła się XXI edycja Miejskiego Konkursu "MOJE MIASTO". Jest to konkurs trzecioklasistów. Okazało się, że wiemy bardzo dużo o swoim mieście...gdyż wygraliśmy ten konkurs, zdobywając I MIEJSCE!!

3
1 2 3 następna ostatnia