1 2 3 4 29 następna

Hatetepes radzi
Jak uchronić się przed phishingiem?
Blog SKO

SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

Witam serdecznie koleżanki i kolegów – Opiekunów SKO, którzy już tutaj zaistnieli oraz wszystkich, którzy odwiedzą nasz blog. Idąc z duchem czasu będę zamieszczać newsy dotyczące oszczędzania i szeroko pojętej przedsiębiorczości w szkole. Jednocześnie myślę, że jest to dobry pomysł i poniekąd wymiana doświadczeń, super! Zachęcamy do częstego odwiedzania naszego bloga. Dziękujemy za oddane głosy. Pozdrawiam . Elzbieta Leżała - Opiekun SKO.

NOWY BANKNOT OD DZIŚ..

Nowy banknot o nominale 500 złotych w obiegu już od dzisiaj. Ten najwyższy polski nominał zdobi wizerunek króla Jana III Sobieskiego. Jego producentem, podobnie jak wszystkich poprzednich banknotów z tej serii, jest Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych.

20

Czy warto segregować śmieci?

Pojawia się taka myśl, stąd drążymy temat. Jedno jest pewne, "produkujemy" coraz więcej śmieci i to dosłownie każdego dnia.

3

UDANYCH FERII !!!

ŻYCZĘ WSZYSTKIM WAM KOCHANI, KTÓRZY MACIE COKOLWIEK WSPÓLNEGO ZE SZKOŁĄ:-) PRZEDE WSZYSTKIM JEDNAK WAM UCZNIOWIE.

13

NASZA PLANETA NIE LUBI SPALIN

W ostatnich dniach nad wieloma polskimi miastami unosi się smog. A smog to zanieczyszczenie powietrza, którym oddychamy. Słusznie zastanawiamy sie, co zrobić, by to zmienić, by powietrze nas nie truło. Do jego powstawania przyczyniają się przede wszystkim: przemysł, palenie w piecach domowych ...

9

5 porad jak oszczędzać...

Chcesz być mistrzem oszczędzania? W tym wpisie podpowiem Ci jak to zrobić..

3

WESOŁYCH ŚWIAT!

Wszystkim życzymy

23

ŚWIĄTECZNE SKARPETY SKO!

Skarpeta świąteczna (ang. Christmas stocking) – ozdoba bożonarodzeniowa rozwieszana przy łóżku lub kominku. Do specjalnych skarpet w czasie świąt Bożego Narodzenia wkłada się małe upominki. W kulturze zachodniej mówiono, że dziecko, które nie było grzeczne otrzyma do świątecznej skarpety kawałek ...

4

ŚWIĄTECZNY KIERMASZ.

Tradycją w naszej szkole zwą się kiermasze świąteczne. Pięknie zorganizowane. Zapoczatkowane przez nasze szkolne SKO kilka lat temu. I wtedy i teraz zaangażowanie wszystkich klas, rodziców i uczniów przeszło oczekiwania. ...

0

Niezwykły dzień. Niezwykła wycieczka!

Tak mozna powiedzieć- relacjonuja uczniowie z klasy 4a. 12 grudnia pojechaliśmy do I Oddziału PKO BP w Dąbrowie Górniczej, na zaproszenie Dyrekcji tegoż banku. Pojechaliśmy z przedstawieniem pt."Jak zostać biznesmenem?" Przedstawienie było według naszego pomysłu - ułożyliśmy scenariusz, tekst pios ...

0

Bohaterowie SKO w świątecznym wydaniu.

Wspólne zajęcia poświęciliśmy Lokatce, Hatetepesowi oraz rodzince Kuby Pieniążka. Kolejny raz przyjrzeliśmy się im bliżej. Mają dla nas dobre rady, to jest pewne!

13
1 2 3 4 29 następna