1 2 3 następna ostatnia


SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

Witam serdecznie koleżanki i kolegów – Opiekunów SKO, którzy już tutaj zaistnieli oraz wszystkich, którzy odwiedzą nasz blog. Idąc z duchem czasu będę zamieszczać newsy dotyczące oszczędzania i szeroko pojętej przedsiębiorczości w szkole. Jednocześnie myślę, że jest to dobry pomysł i poniekąd wymiana doświadczeń, super! Zachęcamy do częstego odwiedzania naszego bloga. Dziękujemy za oddane głosy. Pozdrawiam . Elzbieta Leżała - Opiekun SKO.

Świeto Edukacji Narodowej u nas i na świecie..

Obchodzony co roku 14 października Dzień Edukacji Narodowej, powszechnie nazywany jest Dniem Nauczyciela, to oczywiście wiecie. 14 października i obchodzone w tym dniu święto to rocznica upamiętniająca powstanie w 1773 roku Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla ...

8

Poznaj nowy banknot..

Nowy banknot 500 zł został wprowadzony do obiegu przez Narodowy Bank Polski 10 lutego 2017 roku. Czy ktoś go widział ? Jest to banknot z wizerunkiem króla Jana III Sobieskiego.

12

Czy warto oszczędzać?

OTO JEST PYTANIE.. Podyskutowaliśmy o tym w klasie 3a i okazało się, że oszczędzanie wcale nie jest przykre, wręcz może być przyjemne.

5

Witajcie po wakacjach!!

Czas wakacji , NIESTETY dobiegł końca. Definitywnie, bo przecież , każdy z nas był dzisiaj na rozpoczęciu nowego roku szkolnego. Nowe rozdanie się zaczyna....

28

Konkurs "Koszulka kibica" trwa!

PRZYPOMNIENIE! PROPOZYCJA ! Pogoda bywa różna, może spodoba się Wam propozycja Lokatki (dziękujemy za przypomnienie*), w sam raz, na deszczowy dzień :)

12

Co jest najważniejsze?

OCZYWIŚCIE, ŻE BEZPIECZEŃSTWO! Podaję, a Wy poczytajcie.. Pewnie wszystko to wiecie, ale nie zaszkodzi się sprawdzić :-)

2

Upragnione wakacje już są!

Kto czeka, to się doczeka:) Wakacje już rozpoczęte, oby czas TERAZ leciał wolno..

11

Niech żyją wakacje! Odliczamy...

Tak, odliczamy, gdyż wakacje tuż, tuż.. Pęknie i wytrwale pracowaliście, to teraz czeka nagroda. Można powiedzieć, że rok szkolny zakończony, prawie:)) , tylko jutro - odbieracie świadectwa i wakacje rozpoczęte!.

19

Zbliża się Dzień Taty...

Z czego ucieszy się tata? 6 pomysłów Lokatki na prezent z okazji Dnia Ojca. Zostały ostatnie dni na przygotowanie niespodzianki z okazji Dnia Ojca. Oczywiście każdy tata ucieszy się z dobrego świadectwa na koniec roku, ale co oprócz świadectwa?

18

WYNIKI konkursu MAŁY MATEMATYK

Konkurs rozstrzygnięty, mamy wyniki! Przypomnę, że w konkursie, w którym zmierzyli się najlepsi matematycy z klas trzecich: 3a, 3b, 3c, 3d, udział wzięło 13 uczestników. Po skrupulatnym sprawdzeniu prac okazało się , kto znalazł się w gronie zwycięzców.

15
1 2 3 następna ostatnia