1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Kto otrzymał nagrodę za listopadowe blogowanie?
Blog SKO

SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

Witam serdecznie koleżanki i kolegów – Opiekunów SKO, którzy już tutaj zaistnieli oraz wszystkich, którzy odwiedzą nasz blog. Idąc z duchem czasu będę zamieszczać newsy dotyczące oszczędzania i szeroko pojętej przedsiębiorczości w szkole. Jednocześnie myślę, że jest to dobry pomysł i poniekąd wymiana doświadczeń, super! Zachęcamy do częstego odwiedzania naszego bloga. Dziękujemy za oddane głosy. Pozdrawiam . Elzbieta Leżała - Opiekun SKO.

Zrób coś dla innych..

Jutro, w MIKOŁAJKI, obejrzyj blok reklamowy w telewizji POLSAT. Możesz w ten prosty sposób zrobić coś dobrego.., szczególnie dzisiaj - bądź Świętym Mikołajem dla innych!

18

Wesołych Mikołajek!

Już jutro Mikołaj, oby o Was nie zapomniał. A byliście grzeczni:D Miłego , wspaniałego dnia Wam życzę!

3

Bankowość internetowa.

Umożliwia ona klientom banku (zatem i Wam, drodzy Skaowicze ) dostęp do własnego konta, a także samodzielne obsługiwanie go, wykonywanie operacji. Dzieci, młodzież nie mogą być właścicielami konta bankowego, ale mogą z niego korzystać za zgodą swoich rodziców. Młodzieżowy rachunek bankowy w Pol ...

1

Wyniki: Blogowicz Miesiąca.

Jak wiecie, bardzo sobie cenię Waszą obecność na naszym blogu. Z zaciekawieniem niezmiennym czytam wszystkie wpisy i komentarze, oczywiście od blogowych przyjaciół z największą radością. Co miesiąc rozstrzygamy konkurs na najaktywniejszego blogowicza.

5

Dzień Misia świętowaliśmy..

i super się bawiliśmy! A przede wszystkim Pierwszaczki, bo tradycją już naszą jest, że ten dzień należy właśnie do nich.

21

Wyniki naszej Akcji .

Oczywiście chodzii o niedawną akcję "Dzieciaki nakarmią kociaki" Sprawa zakończona. Dary odebrane. I kotki może bardziej szczęśliwe, mamy taką nadzieję. DZIEKUJEMY WSZYSTKIM RAZ JESZCZE, KTÓRZY WŁĄCZYLI SIE W ZBIÓRKĘ WSZELKICH DARÓW DLA KOCIAKÓW.

27

Radosna twórczość..

w DNIU ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ. Czytaliśmy dzisiaj trochę o tym dniu. Wiemy, że jest obchodzony w Polsce już od 12. lat, a wszystko zaczęło się we Wrocławiu. Wszystko za sprawą urodzin krasnala Życzliwka, które obchodzimy 21 listopada (a we Wrocławiu sobie mieszka) W pochmurny i deszczowy l ...

5

Jutro Dzień Życzliwości, pamiętaJ!

Jestem przekonana, że życzliwość na dobre zadomowiła się w nas i w naszej szkole! \ Ale i tak, jak co roku, zachęcamy wszystkich do włączenia się w naszą akcję. Wyzwólmy w sobie pozytywną energię, pokażmy, że życzliwy znaczy szczęśliwy.

14

Zdrowo jem, więcej wiem!

Bierzemy udział w projekcie, który prowadzi świetlica szkolna, pod tym właśnie tytułem. Całością zarządza pani Małgosia Kulisa. I my właśnie, klasa 3a wraz z Panią, zorganizowaliśmy zajęcia, na których zaproponowaliśmy zdrowe i smaczne małe co nieco. Każdy z nas opracował swój przepis , a póź ...

9

Pojęcia ekonomiczne..

ZE SZKOLNYCH BLOGÓW.. Ciekawy temat poddała nam Lokatka, mianowicie: Ekonomia dla każdego SKO-wicza- dowiedz się, czym jest inflacja? Inflacja to wzrost ogólnego poziomu cen w gospodarce. Oznacza to, że np. po upływie roku za tę samą kwotę można kupić mniej niż rok wcześniej. Informacja o pozi ...

25
1 2 3 następna ostatnia