1 2 3 4 30 następna

Zapraszam Cię do podróży kulinarnej
Jak zawsze będzie smacznie i zdrowo. Co ze sobą zabrać?
Blog SKO

SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

Witam serdecznie koleżanki i kolegów – Opiekunów SKO, którzy już tutaj zaistnieli oraz wszystkich, którzy odwiedzą nasz blog. Idąc z duchem czasu będę zamieszczać newsy dotyczące oszczędzania i szeroko pojętej przedsiębiorczości w szkole. Jednocześnie myślę, że jest to dobry pomysł i poniekąd wymiana doświadczeń, super! Zachęcamy do częstego odwiedzania naszego bloga. Dziękujemy za oddane głosy. Pozdrawiam . Elzbieta Leżała - Opiekun SKO.

Pierwszy dzień wiosny! Hura!

Cieszę się z nadejścia WIOSNY i ta radością dzielę się z Wami Kochani. Długo w tym roku na nią czekaliśmy, ale już jest! Przyszła zgodnie z datą.. Czujecie cieplejszy powiew powietrza:-)

33

Weź udział w sondzie!

Czy w ogóle jesz śniadanie? Mogą wypowiedzieć się i mali i duzi :)) Nie wyobrażam sobie, by mogło być inaczej.. Śniadanko może być pyszne i zdrowe i takie lubimy :)) Zatem fundamentalne pytanie:

2

Dziś jest Dzień Matematyki !

W roku 2017 Dzień Matematyki przypada na 12 marca (niedziela), czyli dziś..

19

APETYT NA ZDROWIE

- CZYLI O ZASADACH PRAWIDŁOWEGO ODŻYWIANIA, ŚWIADOMYM KUPOWANIU I NIEMARNOWANIU ŻYWNOŚCI ...

6

Lekcja w 3A:Czy warto oszczędzać?

Zajęcia w klasie 3a odbyły się pod hasłem: Czy warto oszczędzać? Jak to robić? I po co?

10

LEKCJA W VA - "5 SPOSOBÓW..."

W klasie Va poprowadziliśmy dyskusję wokół tematu: 5 sposobów na ekooszczędzanie z SKO

9

Ucz się z Hatetepesem!

Kto to jest HATETEPES, dobrze już wiecie, bo sporo o nim rozmawialiśmy i pisaliśmy. Dzisiaj poznaj nowe pojęcie - phishing. Coraz częściej słyszymy w mediach, że duża liczba osób została zaatakowana przez oszustów internetowych wykorzystujących metodę phishingu. Czy wiesz co to takiego?

13

NOWY BANKNOT OD DZIŚ..

Nowy banknot o nominale 500 złotych w obiegu już od dzisiaj. Ten najwyższy polski nominał zdobi wizerunek króla Jana III Sobieskiego. Jego producentem, podobnie jak wszystkich poprzednich banknotów z tej serii, jest Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych.

26

Czy warto segregować śmieci?

Pojawia się taka myśl, stąd drążymy temat. Jedno jest pewne, "produkujemy" coraz więcej śmieci i to dosłownie każdego dnia.

3

UDANYCH FERII !!!

ŻYCZĘ WSZYSTKIM WAM KOCHANI, KTÓRZY MACIE COKOLWIEK WSPÓLNEGO ZE SZKOŁĄ:-) PRZEDE WSZYSTKIM JEDNAK WAM UCZNIOWIE.

13
1 2 3 4 30 następna