1 2 3 następna ostatnia

Ogłaszam wakacje!
Kolejny rok szkolny z SKO za nami.
Blog SKO

SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

SKO SP 31 Dąbrowa Górnicza

Witam serdecznie koleżanki i kolegów – Opiekunów SKO, którzy już tutaj zaistnieli oraz wszystkich, którzy odwiedzą nasz blog. Idąc z duchem czasu będę zamieszczać newsy dotyczące oszczędzania i szeroko pojętej przedsiębiorczości w szkole. Jednocześnie myślę, że jest to dobry pomysł i poniekąd wymiana doświadczeń, super! Zachęcamy do częstego odwiedzania naszego bloga. Dziękujemy za oddane głosy. Pozdrawiam . Elzbieta Leżała - Opiekun SKO.

Niech żyją wakacje! Odliczamy...

Tak, odliczamy, gdyż wakacje tuż, tuż.. Pęknie i wytrwale pracowaliście, to teraz czeka nagroda. Można powiedzieć, że rok szkolny zakończony, prawie:)) , tylko jutro - odbieracie świadectwa i wakacje rozpoczęte!.

14

Zbliża się Dzień Taty...

Z czego ucieszy się tata? 6 pomysłów Lokatki na prezent z okazji Dnia Ojca. Zostały ostatnie dni na przygotowanie niespodzianki z okazji Dnia Ojca. Oczywiście każdy tata ucieszy się z dobrego świadectwa na koniec roku, ale co oprócz świadectwa?

18

WYNIKI konkursu MAŁY MATEMATYK

Konkurs rozstrzygnięty, mamy wyniki! Przypomnę, że w konkursie, w którym zmierzyli się najlepsi matematycy z klas trzecich: 3a, 3b, 3c, 3d, udział wzięło 13 uczestników. Po skrupulatnym sprawdzeniu prac okazało się , kto znalazł się w gronie zwycięzców.

15

Nasz apetyt na zdrowie.

My w szkole wiemy co jest ważne dla nas, dla naszego zdrówka. Coraz lepszych dokonowujemy wyborów. Wiemy jak ważne są warzywa i owoce oraz szklanka mleka, jak komponować posiłki. A ruch i sport - wiadomo!!

13

Przyjaźń jest ważna..

Tak, przyjaźń jest bezcenna, a kto ma przyjaciela- jest szczęściarzem! Zakończył się konkurs pod hasłem :Na skrzydłach przyjaźni". Wasze prace zostały spakowane i wysłane. Trochę udało mi się uwiecznić, możecie podziwiać.

9

Mały Matematyk.

Mały Matematyk, ale dużo potrafi! Na zwieńczenie nauki w klasie trzeciej biblioteka szkolna wespół z SKO zorganizowała TEST dla najlepszych matematyków z klas trzecich. Udział wzięli: 3a-Maciej Dratwiński, Angelika Dawidczyk , Amadeusz Urbański, 3b- Amelia Tyszczak, Dawid Puszczałowski, 3c- ...

17

Imprezy plenerowe.

Pogoda sprzyja i zachęca do tego, by jak najwięcej przebywać na powietrzu. 12 maja odbyły sie Mistrzostwa Czwartoklasistów i Trzecioklasistów. Uczniowie z klasy pierwszej i drugiej też mieli swoje ulubione zajęcia ruchowe.

5

"Czerwony Kapturek szuka księcia."

To tytuł przedstawienia, które sami w gronie uczniów klasy 4a opracowaliśmy, przez wiele prób razem przeszliśmy, zmagalismy się przez kilkanaście wtorkowych spotkań, po to, by w końcu zaprezentować.

13

Wspominamy wycieczkę do banku.

Tym razem, w nagrodę za za bardzo dobre oszczędzanie, na wycieczkę, została zaproszona klasa 2c. SKO zasponsorowała bileciki dla każdego uczestnika, w końcu to nagroda!

5

Aktywni blogowicze!

Na dzisiejszym apelu okazało sie, jak i ile w szkole czytamy. Szymon Rosołek z klasy 6c został, w tym roku szkolnym, najlepszym czytelnikiem w szkole . Gratulacje! Najwięcej książek przeczytała klas 3a oraz 4a. Także gratulujemy! Teraz polecamy hasło: ZABIERZ KSIĄŻKĘ NA WAKACJE! Kolejny new ...

6
1 2 3 następna ostatnia