24.06.2026
Certyfikat🍃
Nasze działania proekologiczne🌳🍀🌳
Uczniowie klas 1-3 w ciągu całego roku szkolnego realizowali zagadnienia z programu "Kubusiowi Przyjaciele Natury". Jest to cykliczny ogólnopolski program edukacyjny o tematyce ekologicznej, którego głównym celem jest edukacja ekologiczna dzieci i zachęcanie do ruchu od najmłodszych lat.
Zagadnienia programu realizowane były poprzez zabawę i aktywne działania uczniów. Szeroka i atrakcyjna tematyka zajęć umożliwiła dzieciom zdobywanie wiedzy oraz rozwijanie postaw proekologicznych w ciekawy i angażujący sposób. Zwieńczeniem realizacji programu jest przyznanie szkole certyfikatu, stanowiącego wyraz uznania dla uczniów i nauczycieli zaangażowanych w tę inicjatywę.
0
1
