23.06.2026

Nasze wycieczki do banku.🤷🤷‍♂️

🦒🦒🦒

 15 i 16 czerwca 2026

W przedwakacyjnym tygodniu zorganizowaliśmy wycieczki, w porozumieniu i na zaproszenie pracowników I Oddziału Banku Pko PB w Dąbrowie Górniczej.

Uczestnicy wycieczek przekonali się jak działa bankomat i wpłatomat.

Pani kierownik oraz pracownik banku, pani Agniesza, pięknie zaprezentowały nam bank.

Panie pokazały prezentacje na temat:

  • Waluty świata.( 15.06.)
  • Co robi bank? (16.06.)

Jedna z grup miał na  tyle szczęścia, że została zaproszona do gabinetu szefa , czyli dyrektora banku, co spotkało się z wielkim entuzjazmem. 
Dzieci rozwiązywały zagadki rachunkowo-finansowe, które przygotował pan dyrektor. 
Druga grupa wykonała ilustracje z zyci banku:)

Dziękujemy panu dyrektorowi, pani kierownik oraz pani Agnieszce za gościnne przyjęcie, sympatyczne lekcje w oddziale i porcję bankowej wiedzy☺️

0
Dodaj Komentarz
  • 5
  • 15
  • 13