Nasze wycieczki do banku.🤷🤷♂️
🦒🦒🦒
15 i 16 czerwca 2026
W przedwakacyjnym tygodniu zorganizowaliśmy wycieczki, w porozumieniu i na zaproszenie pracowników I Oddziału Banku Pko PB w Dąbrowie Górniczej.
Uczestnicy wycieczek przekonali się jak działa bankomat i wpłatomat.
Pani kierownik oraz pracownik banku, pani Agniesza, pięknie zaprezentowały nam bank.
Panie pokazały prezentacje na temat:
- Waluty świata.( 15.06.)
- Co robi bank? (16.06.)
Jedna z grup miał na tyle szczęścia, że została zaproszona do gabinetu szefa , czyli dyrektora banku, co spotkało się z wielkim entuzjazmem.
Dzieci rozwiązywały zagadki rachunkowo-finansowe, które przygotował pan dyrektor.
Druga grupa wykonała ilustracje z zyci banku:)
Dziękujemy panu dyrektorowi, pani kierownik oraz pani Agnieszce za gościnne przyjęcie, sympatyczne lekcje w oddziale i porcję bankowej wiedzy☺️
