23.06.2026
Lekcja z opiekunem💇♂️
-drugie zajęcia z cyklu MOC PIERWSZJ POMOCY💥
Kolejne zajęcia w klasie 3a, z OPiekunem SKO, panią Elzbietą, odbyły się w minionym tygodniu.
Tym razem zrobiliśmy praktyczną symulacje -Jak zadzwonić po pomoc?
Oczywiście nauka z poprzednich zajęć nie poszła w las i uczniowie pięknie pokazali, , jak postępować z poszkodowana osobą.
A pozyca bezpieczna-boczna ustalona- opanowana w teorii i praktyce🤗☺️
WARTO to wiedzieć😜😛😃🤷🤷♂️
1
1

Telefony ratunkowe- warto znać🦒👌👌👌