23.06.2026

Lekcja z opiekunem💇‍♂️

-drugie zajęcia z cyklu MOC PIERWSZJ POMOCY💥

Nowość w SKO: Akcja „Pierwsza pomoc ma moc”!Kolejne zajęcia w klasie 3a, z OPiekunem SKO, panią Elzbietą, odbyły się w minionym tygodniu.

Tym razem zrobiliśmy praktyczną symulacje -Jak zadzwonić po pomoc?

Oczywiście nauka z poprzednich zajęć nie poszła w las i uczniowie pięknie pokazali, , jak postępować z poszkodowana osobą.

A pozyca bezpieczna-boczna ustalona- opanowana w teorii i praktyce🤗☺️Pierwsza pomoc z Lelkiem - Wydawnictwo Magiczne

WARTO to wiedzieć😜😛😃🤷🤷‍♂️

 

1
Dodaj Komentarz
  • 4
  • 14
  • 10
Komentarze