10.06.2019

TURNIEJ GRY PLANSZOWEJ „ŻYWIOŁY LASU”

W tym roku po raz pierwszy został zorganizowany turniej gry planszowej „Żywioły lasu” pod patronatem Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych.

Do rozgrywek zgłosiło się 298 drużyn 4-osobowych z całej Polski. Z naszej szkoły zgłosiły się dwie drużyny w składzie:„Biedrony”: Sylwia K., Marcin Z-Cz., Monika S. i Gabriela W. „Mrówy”: Anna J., Zofia P., Zuzanna W. oraz Marek K. Otrzymaliśmy bezpłatne egzemplarze gry „Żywioły lasu”, dzięki którym mogliśmy potrenować przed Turniejem. 3.06.2019r. odbył się Turniej w Nadleśnictwie Nowy Targ. Do rozgrywek w naszym regionie przystąpiło 12 drużyn. Po pełnym emocji Turnieju, nasze drużyny znalazły się w czołówce w rozgrywkach regionalnych:

„Biedrony” z 781 punktami zajęły 1 miejsce (15 miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej),

„Mrówy: zajęły 3 miejsce zdobywając 760 punktów ( 24 miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej).

Jako dwie najlepsze drużyny otrzymaliśmy dyplomy oraz publikację „Leśny survival”.

img

img

img

img

 

19
Dodaj Komentarz
  • 14
  • 20
  • 21
Komentarze