24.01.2021

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EDUKACYJNY SZKOLNE PRZYGODY GANGU FAJNIAKÓW ROZSTRZYGNIĘTY!

Z przyjemnością informujemy, że praca konkursowa klasy III b naszej szkoły zdobyła nagrodę w ogólnopolskim konkursie edukacyjnym „Szkolne Przygody Gangu Fajniaków”. 
W dniu 17 grudnia 2020 roku nastąpiło niecierpliwie oczekiwane przez uczniów ogłoszenie wyników III edycji ogólnopolskiego konkursu edukacyjnego pod nazwą Szkolne przygody gangu Fajniaków, organizowanego przez sieć sklepów Biedronka:

https://szkolneprzygodyfajniakow.pl/wyniki-konkursu

W roku szkolnym 2020/2021 do udziału w projekcie zaproszeni zostali uczniowie klas I-III szkół podstawowych oraz - premierowo - dzieci uczęszczające do przedszkolnych oddziałów zerówkowych. Łącznie do konkursu, na który wpłynęło aż 6999 prac plastycznych, przystąpiły 2144 placówki oświatowe z całej Polski.

Tegoroczne zadanie konkursowe polegało na przeprowadzeniu lekcji dotyczących wybranego żywiołu natury na podstawie scenariuszy i materiałów edukacyjnych dostępnych na stronie projektu, udokumentowaniu i opisaniu tych zajęć oraz przesłaniu indywidualnych prac plastycznych dzieci, inspirowanych żywiołami przyrody.
Jury, dokonując wyboru zwycięskich prac, kierowało się następującymi kryteriami: kreatywność przygotowanej pracy plastycznej, widoczny wkład zaangażowania dzieci w tworzenie pracy plastycznej, zgodność pracy konkursowej z tematyką i celem konkursu – propagowaniem postaw proekologicznych i kształtowaniem wrażliwości ekologicznej, wyjątkowa skala przedsięwzięcia oraz innowacyjne podejście.

W konkursie uczestniczyli uczniowie klas II a i II b oraz klas III a, III b, III c naszej szkoły.
Dzień ogłoszenia wyników okazał się szczęśliwy dla klasy III b, która znalazła się w gronie 400 nagrodzonych klas. Warto dodać, iż trzecioklasiści z klasy b zostali wyróżnieni również w ubiegłorocznej edycji konkursu, dlatego należą im się szczególne gratulacje!

 

 

 

6
Dodaj Komentarz
 • 6
 • 5
 • 14
Komentarze
 • spswierze
  spswierze
  37.47.xxx.xxx
  2021-02-15 10:26 | Temat: :)
  ODPOWIEDZ

  Serdeczne Pozdrowienia ze Świerż!
  Miłego dnia!

 • izabela720
  izabela720
  91.225.xxx.xxx
  2021-02-03 07:40 | Temat: SKO W SP2 W LUBANIU
  ODPOWIEDZ

  WITAMY !!!
  ./Ƹ̵̡Ӝ̵Ʒ\
  ...........(((//))))
   .........(((◑ჴ◑ )))
  ╔═oOO═▶۞◀══════╗
  ║  GŁOSIKOWE          ║ 
  ║POZDROWIENIA       ║
  ╚═════════ooO══╝
  ..........//____\\.........
  ............ || ||..........

 • sp2wszprotawie
  sp2wszprotawie
  194.88.xxx.xxx
  2021-02-01 17:42 | Temat: :)
  ODPOWIEDZ

  Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie "SKO-wy test wiedzy o bezpieczeństwie w sieci". Więcej szczegółów na naszym blogu https://www.szkolneblogi.pl/blogi/dwojkaszprotawa/ogolnopolski/
  Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego wieczoru:)

 • wojkowice
  wojkowice
  188.191.xxx.xxx
  2021-02-01 14:00 | Temat: sko
  ODPOWIEDZ

  ☀️⋟✫⋞Pozdrawiam☀️ ڿڰۣ— 
  ║ 🍃ڿڰ🍃ڿڰۣ— 🍃ڿڰۣ— 
  ║ ║◊Życzę ciepłego, słonecznego dnia:)
  ║ ║  🍏ڿڰۣڿ═•═ڿڰۣ🍏

 • izabela720
  izabela720
  91.225.xxx.xxx
  2021-01-27 07:40 | Temat: SKO W SP2 W LUBANIU
  ODPOWIEDZ

  ╔════╗
  ║░╔╗░║
  ║░║╚═╝
   ║░╚══
  ╚══╗░ _
  ╔═╗║░║
  ║░╚╝░║
  ╚════╝erdecznie pozdrawiamy🌻
  •🌸•🌻•🌸• blogowych Przyjaciół •🌸•🌻•🌸•

 • GrabowoKrolewskie
  GrabowoKrolewskie
  77.65.xxx.xxx
  2021-01-25 12:12 | Temat: :)
  ODPOWIEDZ

  Witamy cieplutko:)
  ……........(¯`v´¯)
  …….......(¯`(♥)´¯)
  …….........(_.^._)
  ……..............I/ ¸.ª
  ……...........“ªI ¸.ª“˜¨
  ……..............I/ ¸.ª¨...(¯`v´¯)
  ……...........“ªI ¸.ª“˜¨.(¯`(♥)´¯)
  …….....¯¨˜“ª.I/´ª¸....../(_.^._)
  ……“ª¤....¤ ª“˜¨¸.¤ª“/˜¨¨¯
  ……¯¨˜“ª¤.¸°¸.¤ª“˜¨¨¸°¸.¤ª“˜¨¨¯
  ----..¤ª“˜¨¨¯¯¨¨˜“ª¤....¤ª“˜
  Pozdrawiamy,klik zostawiamy i życzymy miłego dnia:)