28.03.2014

FINAŁ POWIATOWY XIV TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”

19 marca 2014 r. na hali sportowej Gorce w Nowym Targu odbył się finał powiatowy turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”.

Do rozgrywek zakwalifikowało się 12 drużyn, z których 10 stawiło się na parkiecie. Uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie trzecie miejsce. Wygrali grupę eliminacyjną i jako mistrzowie zakwalifikowali się do finału, w którym jednak nie udało im się pokonać drużyn Łapszanki i Tylmanowej. Finał wygrała drużyna Tylmanowej i będzie reprezentowała nasz powiat w turnieju wojewódzkim. Drużyna otrzymała puchar i pamiątkowe medale. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Maksymilian Biedroń, Bartłomiej Sularz i Marcin Stachura – wszyscy po dwie.

SP 2 Rabka Zdrój: Sularz Bartłomiej, Czyszczoń Maciej, Stachura Marcin, Szewczyk Adrian, Suski Kacper Bolechowski Dominik, Niklewicz Damian, Worwa Paweł, Biedroń Maksymilian, Zapała Jakub.