21.01.2015

XI edycja "Konkursu - Zbiórka makulatury"

Nasza szkoła pragnie po raz pierwszy przystąpić do "Konkursu - Zbiórka makulatury", organizowanego przez Zarząd Województwa Mazowieckiego.

Celem konkursu jest podnoszenie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz kształtowanie prawidłowych postaw związanych z ochroną środowiska.

 

copy_of_ClickHandler.ashx.gif

 

Konkurs trwa od 1 grudnia do 31 marca.

Do 30 kwietnia 2015 r. należy przesłać raporty z przebiegu zbiórki oraz potwierdzenia ilości przekazanej makulatury do firm recyklingowych.

 

W naszej szkole odbiór makulatury przez firmę Cel-met z Radomia zaplanowany jest na 23 marca, więc do tego czasu możecie przywozić do szkoły zważoną i podpisaną makulaturę (imię i nazwisko ucznia, liczba kg) lub podać te informacje do p. Justyny Chłopickiej.

 

Większe ilości, tj. pow. 400 kg proszę przywieźć w dniu odbioru makulatury lub dzień wcześniej, ze względu na brak miejsca do składowania takich ilości.

 

Podsumowanie i zakończenie konkursu odbędzie się do końca czerwca br.

 

Laureaci konkursu otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

 

Poza konkursem organizowanym przez Zarząd Województwa Mazowieckiego, w naszej szkole jak co roku zostaną nagrodzone w konkursie "Akcja - makulatura" 3 osoby z największą ilością makulatury.

 

Zapraszamy do udziału w konkursie!!!

0
Dodaj Komentarz
  • 5
  • 4
  • 3