1 2 3 4 24 następna

Hatetepes radzi
Jak uchronić się przed phishingiem?
Blog SKO

SKO Ostrołęka

SKO Ostrołęka

Nasza szkoła mieści się w niewielkiej miejscowości, Ostrołęka, w gminie Warka, w powiecie grójeckim, w województwie mazowieckim. Własnie zaczęliśmy naszą przygodę z oszczędzaniem we współpracy z bankiem PKO. Liczymy na to, że spodoba wam się nasz blog i przedstawione na nim inicjatywy. Serdeczne pozdrowienia Brać ostrołęcka

"Ostrołęka i Michałów piszą listy do Francji" w Kurierze Wareckim

W styczniowym numerze Kuriera Wareckiego można przeczytać o naszej współpracy ze szkołą w Pomport w płd.-zach. Francji i pisaniu listów do siebie nawzajem w języku angielskim.

5

"Ostrołęka cieszy się z nowych lektur" w Kurierze Wareckim

Przeczytajcie już kolejny artykuł o naszej szkole w lokalnym miesięczniku. W styczniowym Kurierze Wareckim znajdziecie informacje o zakupie nowych lektur do naszej szkoły ze środków uzyskanych ze sprzedaży makulatury.

1

Bal karnawałowy - wyniki konkursu

9 lutego 2017 r. mieliśmy okazję świetnie się bawić w naszej szkole z okazji balu karnawałowego i konkursu na "Ekologiczny strój karnawałowy". Wszystkie przebrania uczniów były bardzo atrakcyjne i cieszyły oczy, ale wybór musiał paść na najlepiej przebranych uczniów.

1

Podsumowanie oszczędzania w I-szym semestrze roku szkolnego 2016/2017

Na apelu podsumowującym I-szy semestr roku szkolnego 2016/2017 opiekunowie SKO nagrodzili uczniów, którzy zaoszczędzili największe kwoty w pierwszym semestrze.

4

Konkurs na "Ekologiczny kostium karnawałowy"

9 lutego 2017 r. w naszej szkole odbędzie się zabawa choinkowa. Wszystkie dzieci zapraszamy do przebrania się i wzięcia udziału w konkursie na strój przygotowany z surowców wtórnych. Możecie do tego celu wykorzystać makulaturę, złom, plastik, szkło itp. Oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. ...

0

Prezenty z makulatury na Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci z naszej szkoły również pamiętały o swoich Babciach i Dziadziusiach.

1

"Ostrołęka cieszy się z nowych lektur" na warka24.pl

Na portalu warka24.pl 11 stycznia 2017 r. został umieszczony artykuł o naszym szkolnym konkursie "Akcja - Makulatura" oraz o lekturach, które zakupiono dzięki tej akcji.

1

Przeczytajcie o naszej korespondencji z Francją

11 stycznia 2017 r. na portalu warka24.pl ukazał się nasz artykuł "Ostrołęka i Michałów piszą listy do Francji". Można w nim przeczytać o przyjaźni naszych drugoklasistów z ich rówieśnikami z Francji i ich fascynacji pisaniem listów do siebie nawzajem. Artykuł również zachęca do wykorzystywania inn ...

1

Artykuł o zabawkach w Kurierze Wareckim

W grudniowym numerze Kuriera Wareckiego, lokalnego miesięcznika, ukazał się nasz artykuł "Nowe zabawki dla przedszkolaków".

1

Przeczytajcie o rowerze dla misjonarza na warka24.pl

19 listopada 2016 r. nasz artykuł "Ostrołęka kupuje rower dla misjonarza" został umieszczony na lokalnym portalu internetowym warka24.pl.

3
1 2 3 4 24 następna