16.12.2013

Wizyta w Placówce Socjalizacyjnej "Panda"

Wręczenie prezentów dzieciom z okazji Mikołajek, przypadających 6 grudnia

3 grudnia delegacja naszej szkoły, pod opieką Pani Justyny Chłopickiej i Pani Agnieszki Jaworskiej oraz rodziców, odwiedziła Placówkę Socjalizacyjną "Panda" w Kozienicach. Celem wizyty było przekazanie dzieciom prezentów z okazji Mikołajek. Upominki te zostały zakupione z akcji, "sprzedaży ciast dyniowych na Halloween". Podopieczni placówki byli bardzo zadowoleni z drobiazgów, które otrzymali. Wychowawcy natomiast byli nam wdzięczni za taki gest.  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Nasi uczniowie mieli satysfakcję, że sprawili radość tym dzieciom. A naszym uczniom poza tym udało się sprawdzić ich zdolności przedsiębiorcze w zakresie sprzedaży ciasta. Niektórym udało się nawet wywalczyć wyższą cenę niż symboliczną złotówkę za kawałek ciasta.

 

BRAWA DLA NASZYCH MŁODYCH PRZEDSIĘBIORCÓW, A ZARAZEM OFIARODAWCÓW!!!

 

A na koniec coś przyjemnego! Galeria zdjęć!

 

DSC01208.JPGDSC01209.JPGDSC01210.JPGDSC01211.JPGDSC01213.JPGDSC01214.JPGDSC01216.JPGDSC01217.JPG

1
Dodaj Komentarz
  • 9
  • 12
  • 6
Komentarze