19.03.2016

Spotkanie nowych członków SKO

02.03.2016r. w naszej szkole odbyło się spotkanie nowych członków Szkolnej Kasy Oszczędności. Celem funkcjonowania SKO jest nauka oszczędzania i rozsądnego dysponowania pieniędzmi oraz świadomość bankowości.


02.03.2016r. w naszej szkole  odbyło się spotkanie nowych członków Szkolnej Kasy Oszczędności. Celem funkcjonowania SKO jest nauka oszczędzania i rozsądnego dysponowania pieniędzmi oraz świadomość bankowości.

Uczniowie zostali zapoznani z możliwościami  zarządzania kontem, aktualnym oprocentowaniem i zasadami bezpieczeństwa. Każdy z uczniów otrzymał indywidualny nr klienta i hasło w zabezpieczonej kopercie. Po raz pierwszy mogli uzyskać internetowy dostęp do własnego konta i samodzielnie rozpocząć zarządzanie swoimi oszczędnościami.

0
Dodaj Komentarz
  • 1
  • 7
  • 3