1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

SKO Nowa Cerkiew

SKO Nowa Cerkiew

Witam wszystkich na szkolnym blogu. Jestem opiekunką SKO w Szkole Podstawowej im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Nowej Cerkwi (powiat Chojnice). Na blogu przedstawiamy najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz informacje o działalności SKO. Zapraszamy do częstego oglądania, czytania oraz komentowania naszego bloga. Dziękujemy !!!:)

Karta - legitymacja SKO

Nowi członkowie SKO są już posiadaczami niezwykłej, indywidualnej karty dzięki której oszczędzanie będzie jeszcze łatwiejsze.

6

Afera dla reportera

Lubicie czytać książki? A macie dostęp do najnowszych pozycji książkowych? Uczniowie naszej szkoły wiedzą, jak zdobyć potrzebne pieniądze na wymarzone lektury! -filmik-

4

Kolejne spotkanie SKOwiczów

Specjalnie dla nowych członków SKO odbyło się spotkanie, podczas którego wyjaśniliśmy najważniejsze kwestie związane z obsługą konta.

3

Dochody i wydatki rodziny

Jakie są dochody, a jakie wydatki rodzin? Czy dzieci są świadome poszczególnych kosztów? Czy potrafią rozróżnić potrzeby konieczne i rozsądnie zadysponować fikcyjnym budżetem wymyślonych podczas lekcji rodzin tak, aby w przyszłości odpowiedzialnie dysponować swoim budżetem?

0

Spotkanie nowych członków SKO

02.03.2016r. w naszej szkole odbyło się spotkanie nowych członków Szkolnej Kasy Oszczędności. Celem funkcjonowania SKO jest nauka oszczędzania i rozsądnego dysponowania pieniędzmi oraz świadomość bankowości.

0

Konkurs na maskę karnawałową

W naszej szkole w dniach od 18.01 do 28.01 odbył się konkurs na ,,Maskę karnawałową”. Dostarczono 30 prac. Wykonali je głównie uczniowie z klas 0-VI. Dwie prace wykonały uczennice gimnazjum.

0

Zbieramy nakrętki

Nie wyrzucaj plastikowych nakrętek! Przynieś je do nas! RAZEM pomożemy choremu chłopcu!

2

Cegiełki na pomoc choremu chłopcu

Uczniowie naszej szkoły aktywnie i odpowiedzialnie włączają się w różnorodne akcje charytatywne.

0

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/ 2015 i miła wiadomość

NA KONTO SKO DLA SZKOŁY WPŁYNĘŁO 1000ZŁ. Jest to nagroda za udział w Konkursie dla SKO- Edycja 2013/2014. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu elektronicznej kroniki, w której opisane zostały aktywności podejmowane przez szkołę w ramach Programu SKO. Na Etapie Regionalnym otrzymaliśmy nagro ...

2

Sprawozdanie z działalności SKO w roku szk. 2013/14

Szkolna Kasa Oszczędności to przede wszystkim praktyczna nauka oszczędzania i przedsiębiorczości. Uczniowie uczą się zarządzania swoimi pieniędzmi. Do systematycznego oszczędzania zachęca atrakcyjne oprocentowanie zgromadzonych w SKO środków. Zasady działania usług finansowych w praktyce uczniowie p ...

0
1 2 3 następna ostatnia