31.12.2013

Międzyszkolne Spotkanie Przedstawicieli SKO

Od dłuższego czsu w szeregach naszego SKO panowało duże poruszenie ponieważ szykowaliśmy się do dużego i bardzo dla nas ważnego wydarzenia a dzisiaj możemy już się nim pochawalić :) Zorganizowaliśmy w naszej szkole Międzyszkolne Spotkanie Przedstawicieli SKO

9 grudnia w naszej szkole odbyło się Międzyszkolne Spotkanie Przedstawicieli SKO. Wzięli w nim udział uczniowie wraz z opiekunami SKO z 6 szkół: SP 82, SP 5, SP 21, SP w Rokietnicy oraz naszej SP 40. Swoją obecnością zaszczycili nas również goście: Pani Ewa Zielińska-konsultant do spraw SKO z Banku PKO BP SA oraz Pan Jan Zujewicz - Radny Osiedla Stare Miasto, student Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Spotkanie rozpoczęła Pani mgr Ewa Frąckowiak - Dyrektor naszej szkoły.
Uczniowie wymienili się doświadczeniami, a także wzięli udział w konkursie wiedzy ekonomiczno - bankowej. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą.
I miejsce zajęła
Szkoła Podstawowa w Rokietnicy
Szkoła Podstawowa nr 82
II miejsce
Szkoła podstawowa nr 40
III miejsce
Szkoła podstawowa nr 21
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i udział w naszym spotkaniu.

 

Zdjcie0161.jpgZdjcie0160.jpg

copy_of_4_.jpg11_.jpg

14_.jpgDSCF2569.JPG

0
Dodaj Komentarz
  • 1
  • 23
  • 3