1 2 3 następna ostatnia

Ekologiczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu: jak sport i ekologia idą ze sobą w parze
Ekologia przenika różne sfery życia człowieka i jak się okazuje, może mieć wiele wspólnego ze sportem, a w szczególności z organizacją dużych wydarzeń sportowych. Tego typu imprezy często wpływają negatywnie na zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby. Na szczęście organizatorzy wprowadzają ekolog ...
9
Blog SKO

SKO Mieszko

SKO Mieszko

Witamy serdecznie na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 40 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I w Poznaniu. Na naszym blogu chcemy podzielić się z Wami realizowanymi przez nas pomysłami w ramach Szkolnej Kasy Oszczędnościowej działającej w naszej szkole. Mamy nadzieję, że będziecie do nas często zaglądać i głosować na naszego bloga.

Dzień samorządności - idzie wiosna :)

Z okazji pierwszego Dnia wiosny w naszej szkole został zorganizowany Dzień Samorządności

2

Lutowy Balik Karnawałowy

Tradycją naszej szkoły jest coroczny balik dla uczniów szkoły podstawowej. Najmłodsi uczniowie szkoły podstawowej mieli swoją imprezę 24 lutego.

0

Dzień Babci i Dziadka

To często od Babci i Dziadka pochodzi pierwsza złotówka zaoszczędzona w SKO więc ten dzień jest szczególnie ważny dla naszych SKOwiczów i dlatego też odpowiednio go uczcili :)

0

Pomagamy nie tylko od święta

Mimo, że Boże Narodzenie już za nami to serca naszych SKOwiczów ciągle są otwarte na pomaganie.

0

Wracamy !!!! :)

Jakiś czas nie było nas na blogu ale to nie znaczy, że w naszym SKO nic się nie działo wręcz przeciwnie !! Teraz wracamy i nadrabiamy wpisy :)

0

Wizyta najmłodszych SKO-wiczów u św. Mikołaja

Każdy z nas marzy o prezencie pod choinką, aby te marzenia się spełniły trzeba wierzyć w św. Mikołaja :)

2

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Jak zwykle przed Bożym Narodzeniem kiedy wszyscy poszukują prezentów dla najbliższych my wyszliśmy im naprzeciw i zorganizowaliśmy kiermasz świąteczny.

0

Życzenia Noworoczne

Już za kilka chwil, chwil parę stary Rok zamieni się w Nowy w tym wyjątkowym dniu pragniemy złozyć najszczersze życznia.

4

Międzyszkolne Spotkanie Przedstawicieli SKO

Od dłuższego czsu w szeregach naszego SKO panowało duże poruszenie ponieważ szykowaliśmy się do dużego i bardzo dla nas ważnego wydarzenia a dzisiaj możemy już się nim pochawalić :) Zorganizowaliśmy w naszej szkole Międzyszkolne Spotkanie Przedstawicieli SKO

0
1 2 3 następna ostatnia