28.02.2013

Konkurs na autorską kartkę walentynkową

Tak jak w oszczędzaniu tak i w miłości najbardziej liczy się zaangażowanie i cierpliwość też pod patronatem SKO zorganizowany został w naszej szkole konkurs na autorską kartkę walentynkową.

Uczniowie naszej szkoły bardzo licznie wzięli udział w konkursie zorganizowanym pod patronatem SKO na autorską kartkę walentynkową. Dostaliśmy prace bardzo różne, ale świadczące o ogromnej wyobraźni naszych uczniów no i oczywiście o niemałych zdolnościach plastycznych, ale przecież ogólnie wiadomo że miłość cuda potrafi zdziałać i z każdego potrafi zrobić Picassa :) Mamy nadzieję, że dzięki konkursowi, Ci których strzała amora jeszcze nie sięgnęła teraz zakochają się nie tylko w koleżance z szkolnej ławki, ale także w naszym  SKO, bo SKO miłość zawsze odwzajemni dużymi oszczędnościami :)

 

Zdjcie0072.jpg

0
Dodaj Komentarz
  • 7
  • 13
  • 20