02.05.2018

2 Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o SKO

img

We wtorek 24.04.2018 r. drużyna SKO z naszej szkoły wzięła udział w 2 Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o SKO zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Szprotawie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 3c: Karina Pokutowska, Cezary Oleksy oraz Tomasz Brzozowski.

img

Wśród zadań konkursowych były: układanie pieniędzy w tabliczkach, rozwiązywanie krzyżówki matematycznej, 3 konkurencje sprawnościowe, wyszukiwanie w tekście wyrazów z cząstką SKO oraz quiz wiedzy z zakresu SKO, ekologii, bezpieczeństwa i szkolnych blogów. Po zakończeniu wszystkich konkurencji uczniowie obejrzeli przedstawienie o tematyce oszczędzania przygotowane przez uczniów klasy 4a Szkoły Podstawowej nr 2 w Szprotawie. Nasza drużyna zajęła drugie miejsce...

img

Hura!!! Jesteśmy z Was dumni.

img

1
Dodaj Komentarz
  • 23
  • 11
  • 27
Komentarze