1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
10
Blog SKO

SKO Małomice

SKO Małomice

Zakonczenie Roku Szkolnego

Podsumowaliśmy rok szkolny 2020/2021 :) Najzdolniejszi uczniowie zostali nagrodzeni :D Czas na upragniony wypoczynek

2

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka pełen uśmiechu już w szkole :)

0

Gala

Uczniowie reprezentujący szkołę w konkursach przedmiotowych są również naszą dumą w SKO

0

Prymusi :)

Prymusi w naszej szkole mają wzorewe zachowanie i celujące i bardzo dobre wyniki w nauce. Wielu z nich działało również aktywnie z SKO :)

0

Rozstrzygnięcie Konkursu :D

Dnia 11.06 nastąpiło rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu SKO - Uśmiech mamy z SKO. Spośród wielu nadesłanych prac wyłoiono te najlepsze :) SKOwicze jak zawsze pełni pomysłów :D

0

Konkurs Uśmiech Mamy z SKO :)

Konkurs organizowany przez Szkołę Podstawową im. Adama Mickiewicza w Małomicach oraz Społeczną Szkołę Podstawową w Szprotawie

0

Konkurs wiedzy SKO

Dla naszych SKOwiczów wyzwania są czystą przyjemnością :D

0

Konkursy

Nasi uczniowie uwielbiają konkursy i chętnie biorą w nich udział. SKO-wicze naszej szkoły mają wiele talentów, także tych plastycznych.

0

Razem dla Schroniska

Wśród wolontariuszy Szkolnego Koła Wolontariatu "Bratek" są również SKO-wicze. Razem pomagamy tym, którzy tego potrzebują.

2

Artystyczne dusze

Uczniowei naszej szkoły mają talent nie tylko do oszczędzania :) Dziś chcemy zaprezentować kilka prac plastycznych naszych uczniów oraz podzielić się linkiem do strony, na któej można podziwiać zbiór prac wykonanych przez uczniów i uczennice naszej szkoły.

8
1 2 3 następna ostatnia