1

Kradzież tożsamości – czy dotyczy jedynie świata wirtualnego?
W tym wpisie znajdziesz najważniejsze informacje na temat kradzieży tożsamości, a także poznasz ciekawe przykłady, które pomogą Ci zrozumieć to zagadnienie.
6
Blog SKO

SKO Kośmidry

SKO Kośmidry

Walentynkowa zakładka do książki od SKO

Uczniowie klas I - III przystąpili do konkursu na walentynkową zakładkę do książki od SKO. Dali z siebie wszystko i powstały piękne kolorowe prace, wykonane bardzo różnorodnymi technikami plastycznymi. Najładniejsze oczywiście zostaną nagrodzone.

3

Walentynkowa karta płatnicza Banku PKO BP

Walentynki tuż, tuż, a my poznajemy świat plastikowych pieniędzy. Stąd zrodził się pomysł połączenia dwóch tematów w jeden. Uczniowie klas IV - VI mieli za zadanie zaprojektować walentynkową kartę płatniczą PKO BP. Zadanie jest oczywiście konkursowe.

2

To i owo o kartach płatniczych

Karty płatnicze na dobre zagościły w portfelach Polaków. Chociaż są one stosunkowo nowym wynalazkiem, rynek tych instrumentów rozwija się bardzo szybko. Dlatego warto nieco się o nich dowiedzieć.

0

Certyfikat

Dzisiaj nasza szkoła, już po raz kolejny, otrzymała certyfikat potwierdzający udział w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Tydzień dla Oszczędzania 2012”. Jest to dla nas pewnego rodzaju wyróżnienie, ponieważ projekt skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Tymczasem od ki ...

1

"Blog miesiąca"

Dzisiaj ogłoszono wyniki kolejnej edycji konkursu "Blog miesiąca". Blog naszej szkoły znalazł się w gronie wyróżnionych w grudniowej rywalizacji.

2

Hu! Hu! Ha! Nasza zima zła!

Ścisnął mróz, napadało śniegu. W Kośmidrach zima zagościła na dobre. Pora więc rozpocząć dokarmianie zwierzą, bo pod pokrywą śnieżną trudno im znaleźć pożywienie.

1

Noworoczne postanowienia

O swoich planach na nowy rok, o tym co chcą zmienić, poprawić i osiągnąć opowiadają Kasia i Kuba w najnowszym numerze „Brawo Banku”. Proponują też nowy konkurs plastyczny.

1

O pieniądzach na wesoło

Zapraszam do zabawy w opowiadanie dowcipów lub anegdot o pieniądzach i oszczędzaniu.

5
1