31.05.2018

X Międzyszkolny Konkurs Religijny

23 kwietnia br. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej w Ostrowie Wielkopolskim odbył się X Międzyszkolny Konkurs Religijny dla uczniów kl. IV pt. „Księga Ksiąg”. Celem konkursu było ukazanie wartości Pisma Świętego w życiu człowieka, rozwijanie zainteresowań uczniów wiedzą biblijną, pogłębianie wiary i kształtowanie chrześcijańskich postaw w oparciu o Słowo Boże. Naszą szkołę reprezentowali: Natalia Owczarek, uczennica kl. IV c oraz Jakub Banasiak, uczeń kl. IV a, który zajął zaszczytne III miejsce. Gratulujemy! Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 11 im. M. Ferica w Ostrowie Wielkopolskim.

23 kwietnia br. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej w Ostrowie Wielkopolskim odbył się X Międzyszkolny Konkurs Religijny dla uczniów kl. IV pt. „Księga Ksiąg”. Celem konkursu było ukazanie wartości Pisma Świętego w życiu człowieka, rozwijanie zainteresowań uczniów wiedzą biblijną, pogłębianie wiary i kształtowanie chrześcijańskich postaw w oparciu o Słowo Boże.
Naszą szkołę reprezentowali: Natalia Owczarek, uczennica kl. IV c oraz Jakub Banasiak, uczeń kl. IV a, który zajął zaszczytne III miejsce. Gratulujemy!

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 11 im. M. Ferica w Ostrowie Wielkopolskim.
 
Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 11 im. M. Ferica w Ostrowie Wielkopolskim.
 
Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 11 im. M. Ferica w Ostrowie Wielkopolskim.
0
Dodaj Komentarz
  • 11
  • 9
  • 4