1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Komisja Konkursowa wybrała laureatów etapu październikowego - sprawdź czy blog Twojej szkoły jest wśród nich.
Blog SKO

SKO jedenastka

SKO jedenastka

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej nr 11 im. Mirosława Ferica w Ostrowie Wielkopolskim. Nasza szkoła jest w programie SKO od grudnia 2014 roku. Przygodę z blogowaniem zaczynamy dziś!

Poznaliśmy piękne miejsce naszego powiatu...

W czwartek 26 stycznia w "N – klubie. Sztuka i edukacja" odbyła się uroczystość podsumowania III edycji Szkolnego Powiatowego Konkursu Turystycznego – "Poznaj swój Powiat Ostrowski" pod patronatem Przewodniczącego Rady Powiatu Ostrowskiego Andrzeja Leraczyka.

3

Podsumowanie działalności SKO

W czwartek 21 listopada w restauracji Villa Royal odbyło się uroczyste podsumowanie działalności SKO.

5

Kreatywna fotografia

O tym, że sztuka fotografii jest rzeczą piękną przekonali się uczestnicy dwudniowego biwaku do niesamowitej miejscowości powiatu ostrowskiego – Moja Wola.

2

Ślubujemy!

28 października 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 11 odbyło się Ślubowanie pierwszoklasistów. W uroczystości wzięli udział Zastępca Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego pani Ewa Matecka, Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 14 „Maluszek” pani Renata Jarosz, Przewodniczący Rady Osiedla nr 10 „Parce ...

1

Rajd "Śladami Ferića"

W piątek 16 września uczniowie klas II – VI wzięli udział w pieszym rajdzie poświęconym pamięci patrona szkoły Mirosława Feriča z okazji 50 – lecia naszej szkoły.

1

Sprzątaliśmy świat

„Sprzątanie Świata - Polska” to społeczna kampania ekologiczna, która inspiruje społeczności ze wszystkich zakątków naszego globu do działań mających na celu zachowanie czystości oraz utrzymanie dobrego stanu środowiska naturalnego lub jego poprawę.

0

Wspomnienia znad Bałtyku...

Dzień po uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2015/2016, 41 uczniów naszej szkoły udało się na niezapomniane kolonie nad polskie morze – „Wiatr od morza”.

0

Lato mieszczucha

W dniach 27.06.2016 – 01.07.2016 r. odbyły się w naszej szkole półkolonie letnie.

0

MISTRZOWIE OSZCZĘDZANIA, czyli o międzyszkolnym konkursie matematycznym

Oszczędzanie pieniędzy to niezwykle ważna umiejętność, którą powinien charakteryzować się każdy z nas. Tego, że na oszczędzaniu znają się znakomicie udowodnili uczniowie, którzy w czwartek 12 maja 2016r. wzięli udział w I edycji Międzyszkolnego Konkursu "Mistrz oszczędzania".

0
1 2 3 następna ostatnia