31.05.2018

Wspólne świętowanie Dnia Ziemi na ostrowskim Rynku

W niedzielę, 22 kwietnia br. na ostrowskim Rynku odbyły się obchody Dnia Ziemi. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III b i V c wraz z rodzicami oraz wychowawczyniami panią Anną Kaźmierczak i panią Emilią Polak. Święto było dla wszystkich uczestników okazją do zdobycia wiedzy, mądrej ciekawej zabawy oraz spotkania ludzi zainteresowanych problemami otaczającego nas środowiska. Poprzez różnego rodzaju zabawy i konkurencje dzieci mogły się przekonać, jak bardzo ważne w życiu każdego człowieka jest otaczające nas środowisko.

W niedzielę, 22 kwietnia br. na ostrowskim Rynku odbyły się obchody Dnia Ziemi. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III b i V c wraz z rodzicami oraz wychowawczyniami panią Anną Kaźmierczak i panią Emilią Polak. Święto było dla wszystkich uczestników okazją do zdobycia wiedzy, mądrej ciekawej zabawy oraz spotkania ludzi zainteresowanych problemami otaczającego nas środowiska. Poprzez różnego rodzaju zabawy i konkurencje dzieci mogły się przekonać, jak bardzo ważne w życiu każdego człowieka jest otaczające nas środowisko. Przedstawiciele Fundacji Ekologicznej „Arka” przeprowadzili happening związany z ogólnopolską akcją „Rower Pomaga” mającą na celu popularyzację roweru jako proekologicznego środka transportu.

Podczas wydarzenia nasza szkoła wzbogaciła się o nowoczesny rower, który bardzo nas ucieszył i z pewnością posłuży całej społeczności szkolnej.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 11 im. M. Ferica w Ostrowie Wielkopolskim.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 11 im. M. Ferica w Ostrowie Wielkopolskim.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 11 im. M. Ferica w Ostrowie Wielkopolskim.

0
Dodaj Komentarz
  • 12
  • 4
  • 6