31.05.2018

Warsztaty adaptacyjne dla najmłodszych

11 maja w naszej szkole odbyło się kolejne spotkanie z przedszkolakami w ramach warsztatów adaptacyjnych „Poznaj Jedenastkę”. Tym razem zajęcia były prowadzone przez p. A. Kaźmierczak i p. A. Stempniewicz. Na początku spotkania dzieci miały okazję poznać halę sportową i boisko, gdzie zostały zorganizowane zabawy ruchowe. Następnie w sali lekcyjnej na uczestników czekały przygotowane baśniowe zagadki. Dzieci wykazały się bardzo dobrą znajomością tytułów baśni i bajek. Największą atrakcją okazały się zadania na tablicy interaktywnej, m.in. memory, baśniowe kolorowanki. Za każde dobrze wykonane zadania czekała na dzieci nagroda w postaci cukierka.

11 maja w naszej szkole odbyło się kolejne spotkanie z przedszkolakami w ramach warsztatów adaptacyjnych „Poznaj Jedenastkę”. Tym razem zajęcia były prowadzone przez p. A. Kaźmierczak i p. A. Stempniewicz. Na początku spotkania dzieci miały okazję poznać halę sportową i boisko, gdzie zostały zorganizowane zabawy ruchowe. Następnie w sali lekcyjnej na uczestników czekały przygotowane baśniowe zagadki. Dzieci wykazały się bardzo dobrą znajomością tytułów baśni i bajek. Największą atrakcją okazały się zadania na tablicy interaktywnej, m.in. memory, baśniowe kolorowanki. Za każde dobrze wykonane zadania czekała na dzieci nagroda w postaci cukierka.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 11 im. M. Ferica w Ostrowie Wielkopolskim.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 11 im. M. Ferica w Ostrowie Wielkopolskim.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 11 im. M. Ferica w Ostrowie Wielkopolskim.

1
Dodaj Komentarz
  • 2
  • 7
  • 11
Komentarze