31.05.2018

Udany występ naszej drużyny piłkarskiej w eliminacjach do Wielkopolskiego Turnieju Orlika

We wtorek, 10 kwietnia 2018r. reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach do Wielkopolskiego Turnieju Orlika w Piłce Nożnej. W rywalizacji grupowej zajęli drugie miejsce, przegrywając z Jankowem Przygodzkim 4:3 oraz wygrywając z drugą drużyną z Lewkowa 11:0. W półfinale trafili na gospodarza i głównego faworyta turnieju, Szkołę Podstawową nr 6. Nasi chłopcy zagrali bardzo dobrze, niestety brakło im w tym meczu odrobiny szczęścia. Kilkakrotnie trafili w poprzeczkę, mieli też wiele sytuacji bramkowych. W meczu o 3. miejsce nasza drużyna była już bardziej skuteczna i pewnie zwyciężyła z zespołem z Lewkowa 9:2. W nagrodę nasi chłopcy otrzymali dyplom oraz piękną piłkę nożną.

We wtorek, 10 kwietnia 2018r. reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach do Wielkopolskiego Turnieju Orlika w Piłce Nożnej. W rywalizacji grupowej zajęli drugie miejsce, przegrywając z Jankowem Przygodzkim 4:3 oraz wygrywając z drugą drużyną z Lewkowa 11:0. W półfinale trafili na gospodarza i głównego faworyta turnieju, Szkołę Podstawową nr 6. Nasi chłopcy zagrali bardzo dobrze, niestety brakło im w tym meczu odrobiny szczęścia. Kilkakrotnie trafili w poprzeczkę, mieli też wiele sytuacji bramkowych. W meczu o 3. miejsce nasza drużyna była już bardziej skuteczna i pewnie zwyciężyła z zespołem z Lewkowa 9:2. W nagrodę nasi chłopcy otrzymali dyplom oraz piękną piłkę nożną.

Turniej można uznać za udany, a zdobyte doświadczenie z pewnością zaowocuje w kolejnych meczach.

Skład drużyny ostrowskiej Jedenastki:

Patryk Bogusławski Va
Krzysztof Szymczak VIc
Oskar Stendera VIc
Michał Durlak IVb
Adam Śmigiel Va
Kacper Mielniczek Vb
Joachim Zboiński VIa
Szymon Jańczak Va
Pascal Urbański VIb
Dawid Frankowski Vb
Szymon Wieczorek VIa

0
Dodaj Komentarz
  • 19
  • 14
  • 11