10.12.2017

Turniejowe zmagania piłkarzy nożnych

30 listopada 2017 r. reprezentanci naszej szkoły uszestniczyli już w XVIII edycji Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Rady Osiedla Zacisze-Zębców. Mimo że w składzie tym wystąpili po raz pierwszy, spisali się wybornie, zajmując drugie miejsce na 10 startujących drużyn. W grupie eliminacyjnej wygraliśmy wszystkie 4 spotkania, prezentując bardzo wysoką skuteczność.

30 listopada 2017 r. reprezentanci naszej szkoły uszestniczyli już w XVIII edycji Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Rady Osiedla Zacisze-Zębców. Mimo że w składzie tym wystąpili po raz pierwszy, spisali się wybornie, zajmując drugie miejsce na 10 startujących drużyn. W grupie eliminacyjnej wygraliśmy wszystkie 4 spotkania, prezentując bardzo wysoką skuteczność:

SP 11- SP 6 – 2:1
SP 11 – SP Garki – 2:0
SP 11 – SP Janków Przygodzki – 6:0
SP 11 – SP 7 – 5:1
We finale przegraliśmy z drużyną Szkoły Podstawowej nr 9 i ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce.