31.05.2018

Sukces szachistów w ekoturnieju

W sobotę, 14 kwietnia br. w Szkole Podstawowej nr 1 rozegrano Turniej Szachowo-Ekologiczny Ekoszach pod patronatem Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimek. To nietypowy turniej. Na wynik końcowy składał się dorobek z 7. rozegranych partii szachowych i wynik z testu z zakresu ekologii. Bardzo dobrze spisali się uczniowie naszej szkoły.

W sobotę, 14 kwietnia br. w Szkole Podstawowej nr 1 rozegrano Turniej Szachowo-Ekologiczny Ekoszach pod patronatem Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimek. To nietypowy turniej. Na wynik końcowy składał się dorobek z 7. rozegranych partii szachowych i wynik z testu z zakresu ekologii. Bardzo dobrze spisali się uczniowie naszej szkoły. I miejsce zajął Dawid Lamek, uczeń klasy V a. II miejsce w grupie roczników 2005 - 2007 (startowało 17 graczy) przypadło Krzysztofowi Szymczakowi, uczniowi klasy VI c. W grupie roczników 2008 i młodszych 11. miejsce zajął Norbert Szymczak, a Dawid Doliński - 14. miejsce (startowało 23 zawodników)

Serdecznie gratulujemy młodym szachistom.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 11 im. M. Ferica w Ostrowie Wielkopolskim.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 11 im. M. Ferica w Ostrowie Wielkopolskim.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 11 im. M. Ferica w Ostrowie Wielkopolskim.

0
Dodaj Komentarz
  • 9
  • 18
  • 0