23.05.2019

Rejonowe zawody w 4-boju lekkoatletycznym

Ogromny sukces zanotowali uczniowie naszej szkoły podczas rejonowych zawodów w 4-boju lekkoatletycznym odbywających się w Kaliszu. Nasi chłopcy po bardzo zaciętej rywalizacji zajęli II miejsce przegrywając jedynie z kolegami z SP 8 Krotoszyn. Dodatkowo Dawid Frankowski zajął indywidualnie II miejsce w rzucie piłeczką palantową - 56m, w biegu na 1000m - 3.27.06 oraz w klasyfikacji indywidualnej gromadząc - 241 punktów. Świetnie wypadła również Ewa Nowicka, która indywidualnie zajęła II miejsce w skoku w dal z wynikiem 4,42m. Nasz drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Adam Śmigiel, Kacper Mielniczek, Konrad Szymczak, Dawid Frankowski, Max Gieżek oraz Szymon Jańczak. Wielkie gratulacje dla wszystkich startujących!