25.04.2021

Podsumowanie sezonu ligowego w piłce ręcznej młodzików (rocznik 2008)

Dobiegły końca rozgrywki Wojewódzkiej Ligi Piłki Ręcznej Chłopców rocznika 2008 (i młodszych). Nasz Uczniowski Klub Sportowy Batory reprezentowali chłopcy z klasy 6b. W końcowej klasyfikacji, po błyskawicznych awansach i wielu zwycięstwach, drużyna awansowała do ścisłego finału, który odbył się w kwietniu w Kościanie. Nasi podopiecznie zajęli 6 miejsce na 25 startujących zespołów. Występ komentował trener - Piotr Kierzek: zderzyliśmy się z drużynami o lepszych warunkach fizycznych, co na tym etapie rozwoju i w tego typu pojedynkach ma ogromne znaczenie. Natomiast można pochwalić chłopców za podjęcie walki i zostawienie serca i zdrowia na parkiecie.

Udział w lidze stał się bardzo cennym doświadczeniem, a spotkanie z najlepszymi dodało motywacji do jeszcze większego zaangażowania podczas treningów.

Skład zespołu:
Biernacik Olgierd, Dzięcioł Oliwier, Kasperek Jakub, Kuźniewski Grzegorz, Kaźmierczak Dominik, Leiński Franciszek, Nowaczyk Franciszek, Podkocki Dawid, Poprawski Antoni, Stasiak Mikołaj, Stragierowicz Nikodem, Szypuła Oskar, Witek Marceli, Wojtczak Igor, Zboiński Avidan.

img

0
Dodaj Komentarz
  • 3
  • 1
  • 4