10.04.2022

Piłkarze ręczni mistrzami rejonu!

6 kwietnia br. odbył się w naszej szkole Finał Rejonu w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych rocznika 2007 i młodszych. W rozgrywkach wystąpiło 6 zespołów, podzielonych na dwie grupy. W pierwszej fazie turnieju drużyny zagrały systemem „każdy z każdym” o prawo gry w wielkim finale, premiowanym awansem do półfinału wojewódzkiego. Grupę A bezapelacyjnie wygrali gospodarze - SP11 Ostrów, którzy rozgromili wszystkich rywali. Nasi szczypiorniści pokonali chłopców z SP Gołuchów i SP Kraszewice. Grupę B wygrała SP9 z Ostrowa, która pokonała szkołę z Donaborowa oraz uległa drużynie z SP z Rozdrażewa, mimo to awansowała do finału z pierwszego miejsca. Zwycięzcę całego turnieju wyłoniły dopiero rzuty karne, a okazała się nim SP 11!

Na kolejnych miejscach uplasowały się ekipy z SP Gołuchowa, SP Rozdrażewa i SP Kraszewic. Ostatnie miejsce zajęła SP z Donaborowa.

Naszą reprezentację tworzyli uczniowie klas sportowych - VIII B i VII B: Durlak Michał, Dudczak Nikodem, Jędrzejak Dawid, Kaźmierczak Bartosz, Leiński Franciszek, Partyka Kacper, Poprawski Antoni, Rajewski Michał, Stagraczyński Patryk, Stasiak Mikołaj, Stragierowicz Nikodem, Szypuła Oskar, Włodarczyk Daniel, Zboiński Avidan.

Serdecznie gratulujemy!

img

0
Dodaj Komentarz
  • 1
  • 8
  • 9