18.03.2019

Mistrzostwa Miasta i Powiatu Ostrowskiego w koszykówce dziewcząt

19 lutego w hali sportowej naszej szkoły odbyły się Mistrzostwa Miasta i Powiatu Ostrowskiego w koszykówce dziewcząt. W rozgrywkach uczestniczyło pięć drużyn z ostrowskich szkół podstawowych: SP 1, SP 5, SP7, SP 9 i SP 11. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”, w których wygrana drużyna zyskała tytuł Mistrzyń Miasta i Powiatu oraz awans do rozgrywek Rejonu Wielkopolskiego. Po bardzo ambitnej walce najlepszą drużyną miasta i powiatu zostały dziewczęta z SP nr 9, drugie miejsce przypadło uczennicom z SP 1 a nasze zawodniczki zajęły trzecie miejsce na podium. Pierwsze dwie drużyny będą reprezentowały nasz powiat w Mistrzostwach Rejonu Wielkopolskiego. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło Dyrekcji naszej szkoły, Pana Jacka Chmieleckiego – prezesa Ostrowskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz sekretarza Pana Zdzisława Machowskiego, którzy rozdali pamiątkowe dyplomy oraz medale i puchary dla pierwszych trzech miejsc.

img

0
Dodaj Komentarz
  • 4
  • 0
  • 12