31.05.2018

Macmillan Primary School Tournment

W poniedziałek, 26 marca br. odbyły się szkolne eliminacje do VII Turnieju Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych. Z grona 40 uczestników zostały wybrane cztery najlepsze osoby w dwóch kategoriach wiekowych, tj. IV-V i VI. W pierwszej grupie największą ilość punktów zdobył Jakub Banasiak z klasy 4a i Tomasz Żurek z klasy 5c. W drugiej grupie najlepsze okazały się uczennice klasy 6a - Oliwia Młynarczyk oraz Nadia Woźniak. Zwycięzcy szkolnych eliminacji reprezentowali naszą szkołę podczas etapu międzyszkolnego, który odbył się 12 kwietnia br. Wzięło w nim udział 64 uczniów z 19 szkół podstawowych z powiatu ostrowskiego. Jest mi miło ogłosić, że I miejsce w kategorii kl. IV-V zajął uczeń naszej szkoły - Jakub Banasiak.

W poniedziałek, 26 marca br. odbyły się szkolne eliminacje do VII Turnieju Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych. Z grona 40 uczestników zostały wybrane cztery najlepsze osoby w dwóch kategoriach wiekowych, tj. IV-V i VI. W pierwszej grupie największą ilość punktów zdobył Jakub Banasiak z klasy 4a i Tomasz Żurek z klasy 5c. W drugiej grupie najlepsze okazały się uczennice klasy 6a - Oliwia Młynarczyk oraz Nadia Woźniak. Zwycięzcy szkolnych eliminacji reprezentowali naszą szkołę podczas etapu międzyszkolnego, który odbył się 12 kwietnia br. Wzięło w nim udział 64 uczniów z 19 szkół podstawowych z powiatu ostrowskiego. Jest mi miło ogłosić, że I miejsce w kategorii kl. IV-V zajął uczeń naszej szkoły - Jakub Banasiak.

Jest to drugi sukces tego ucznia w tym roku szkolnym. Jakub zdobył w marcu wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego pt. „Orzeł języka angielskiego”. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 11 im. M. Ferica w Ostrowie Wielkopolskim.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 11 im. M. Ferica w Ostrowie Wielkopolskim.

0
Dodaj Komentarz
  • 0
  • 9
  • 6