16.01.2018

Laureaci konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”

We wtorek, 9 stycznia 2018 r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu „Bezpieczna droga do szkoły” organizowanego przez Miejski Zakład Komunikacji w Ostrowie Wielkopolskim. W tegorocznej edycji wzięło udział 362 pierwszoklasistów z całego powiatu ostrowskiego, z naszej szkoły 28 uczniów.

We wtorek, 9 stycznia 2018 r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu „Bezpieczna droga do szkoły” organizowanego przez Miejski Zakład Komunikacji w Ostrowie Wielkopolskim. W tegorocznej edycji wzięło udział 362 pierwszoklasistów z całego powiatu ostrowskiego, z naszej szkoły 28 uczniów. Zadaniem uczestników było stworzenie pracy plastycznej nawiązującej do tematu konkursu. Wszystkie prace były niezwykle pomysłowe i wykonane różnymi technikami.

Jury konkursowe wyłoniło 48 laureatów. Wśród nich znaleźli się uczniowie naszej szkoły. Gratulujemy: Julii Adamczak z kl. I a, Michałowi Matuszakowi z kl. I b i Filipowi Bzikowi z kl. I c. Laureaci odebrali nagrody z rąk prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego p. Beaty Klimek oraz prezesa MZK w Ostrowie Wielkopolskim p. Janusza Marczaka. Dodatkową nagrodą będzie umieszczenie wyróżnionych prac na autobusie miejskim.
Wszystkim jeszcze raz gratulujemy!

2
Dodaj Komentarz
  • 14
  • 30
  • 25
Komentarze