31.05.2018

KONKURS WOJEWÓDZKI PALIĆ, NIE PALIĆ – OTO JEST PYTANIE?

W marcu 2018 r. 11 uczniów naszej szkoły wzięło udział w XVIII edycji konkursu pod hasłem „Palić, nie palić - oto jest pytane?” organizowanego przez Wojewódzką Stację Sanitarno - Epidemiologiczną w Poznaniu, we współpracy z powiatowymi stacjami sanitarno – epidemiologicznymi z terenu województwa wielkopolskiego, Kuratorium Oświaty w Poznaniu i Wielkopolskim Centrum Onkologii. Celem konkursu było poszerzenie wiedzy uczniów na temat negatywnych skutków palenia tytoniu oraz promowanie niepalenia papierosów i inhalowania e – papierosów. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie gry planszowej z hasłem promującym niepalenie.

W marcu 2018 r. 11 uczniów naszej szkoły wzięło udział w XVIII edycji konkursu pod hasłem „Palić, nie palić - oto jest pytane?” organizowanego przez Wojewódzką Stację Sanitarno - Epidemiologiczną w Poznaniu, we współpracy z powiatowymi stacjami sanitarno – epidemiologicznymi z terenu województwa wielkopolskiego, Kuratorium Oświaty w Poznaniu i Wielkopolskim Centrum Onkologii. Celem konkursu było poszerzenie wiedzy uczniów na temat negatywnych skutków palenia tytoniu oraz promowanie niepalenia papierosów i inhalowania e – papierosów.
Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie gry planszowej z hasłem promującym niepalenie.

Wyniki konkursu i ramy czasowe:

• Etap szkolny 01.03.2018 r. – 13.04.2018 r.
I miejsce Oliwia Banach kl. V a – uczennica zakwalifikowała się do etapu powiatowego
II miejsce Aleksandra Jess kl.V c
III miejsce Dawid Lamek kl. V a
III miejsce Monika Rychlicka kl. V b

• Etap powiatowy 16.04.2018 r. – 04.05.2018 r.
W etapie powiatowym Oliwia Banach zdobyła wyróżnienie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

0
Dodaj Komentarz
  • 3
  • 6
  • 5