31.05.2018

Biegi przełajowe - etap miejski

23 kwietnia br. reprezentanci naszej szkoły wystartowali w Drużynowych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Biegach Przełajowych, które tradycyjnie odbywały się na Piaskach - Szczygliczce w Ostrowie Wielkopolskim. Doskonale zaprezentowały się nasze dziewczyny, które w klasyfikacji końcowej uplasowały się na drugim miejscu. Najwyższe miejsce indywidualnie wywalczyła Kinga Dekert, która znalazła się tuż za podium na 4. miejscu. Nasze dziewczyny pobiegły w składzie: Zuzanna Piaskowska i Sandra Zielińska z IV b, Maja Miądowicz oraz Maria Susłowska z IV c, Ewa Nowicka, Oliwia Banach z V a, Pola Adissou, Julia Stodziesz, Aleksandra Grajaszek z V b, Kinga Dekert, Magdalena Grodzka, Weronika Podkocka z VI b oraz Gabrysia Kierzynka z VI c.

23 kwietnia br. reprezentanci naszej szkoły wystartowali w Drużynowych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Biegach Przełajowych, które tradycyjnie odbywały się na Piaskach - Szczygliczce w Ostrowie Wielkopolskim. Doskonale zaprezentowały się nasze dziewczyny, które w klasyfikacji końcowej uplasowały się na drugim miejscu. Najwyższe miejsce indywidualnie wywalczyła Kinga Dekert, która znalazła się tuż za podium na 4. miejscu. Nasze dziewczyny pobiegły w składzie: Zuzanna Piaskowska i Sandra Zielińska z IV b, Maja Miądowicz oraz Maria Susłowska z IV c, Ewa Nowicka, Oliwia Banach z V a, Pola Adissou, Julia Stodziesz, Aleksandra Grajaszek z V b, Kinga Dekert, Magdalena Grodzka, Weronika Podkocka z VI b oraz Gabrysia Kierzynka z VI c.

Natomiast chłopcy zajęli 7. miejsce na 12 sklasyfikowanych szkół.
Chłopcy pobiegli w składzie:
Bartosz Kaźmierczak, Bartłomiej Zabłotny z IV b, Oskar Margiela, Norbert Tomczak z IV c, Szymon Jańczak, Mikołaj Kończak, Adam Śmigiel z V a, Karol Ibron, Kacper Mielniczek, Michał Mikołajczyk, Patryk Zaremba z V b i Wiktor Bartoszek z VI b.

Wszystkim młodym sportowcom serdecznie gratulujemy.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 11 im. M. Ferica w Ostrowie Wielkopolskim.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 11 im. M. Ferica w Ostrowie Wielkopolskim.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 11 im. M. Ferica w Ostrowie Wielkopolskim.

0
Dodaj Komentarz
  • 26
  • 0
  • 20