31.05.2018

Biegi przełajowe - etap miejski

23 kwietnia br. reprezentanci naszej szkoły wystartowali w Drużynowych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Biegach Przełajowych, które tradycyjnie odbywały się na Piaskach - Szczygliczce w Ostrowie Wielkopolskim. Doskonale zaprezentowały się nasze dziewczyny, które w klasyfikacji końcowej uplasowały się na drugim miejscu. Najwyższe miejsce indywidualnie wywalczyła Kinga Dekert, która znalazła się tuż za podium na 4. miejscu. Nasze dziewczyny pobiegły w składzie: Zuzanna Piaskowska i Sandra Zielińska z IV b, Maja Miądowicz oraz Maria Susłowska z IV c, Ewa Nowicka, Oliwia Banach z V a, Pola Adissou, Julia Stodziesz, Aleksandra Grajaszek z V b, Kinga Dekert, Magdalena Grodzka, Weronika Podkocka z VI b oraz Gabrysia Kierzynka z VI c.

Natomiast chłopcy zajęli 7. miejsce na 12 sklasyfikowanych szkół.