26.05.2026

Z wizytą w Domu Pomocy Społecznej w Jedliczu

W dniu 26 maja 2026r. uczniowie z klasy trzeciej pojechali do Domu Pomocy Społecznej w Jedliczu z życzeniami z okazji Dnia Mamy i krótkim programem artystycznym. Pensjonariusze z radością wysłuchali wierszy i walczyka dla mamy. Przedpołudnie upłynęło w świątecznej atmosferze.

5
Dodaj Komentarz
  • 1
  • 4
  • 0
Komentarze