30.06.2012

Pomagamy Marysi z Krosna

Marysia z Krosna, urodziła się z wodogłowiem, rozszczepem kręgosłupa, niedoczynnością tarczycy, zespołem Arnolda Chiariego, stopami końsko szopowatymi, zwichniętym biodrem. Jest po trzech udanych ratujących życie operacjach wiele jeszcze przed nią… By pomóc maleńkiej Marysi, potrzebne jest około 5 ton nakrętek. Zbieramy nakrętki po wodach, napojach, pozostałych artykułach spożywczych, nakrętki po kawie oraz herbacie, płynach, kosmetykach oraz chemii gospodarczej, dekielki, zatyczki, korki, plastikowe sztućce oraz miarki np. na proszek do prania, mleko w proszku, oraz opakowania po jajkach niespodziankach. Jednym słowem wszystkie plastikowe elementy posiadające oznaczenia PE, PP, lub trójkącik ze strzałek.

W dniu 28 czerwca przekazaliśmy zebrane przez uczniów naszej szkoły nakrętki dla Marysi

z Krosna.

Po wakacjach nadal będzie prowadzona w naszej szkole powyższa akcja.

Prosimy o zbieranie wyżej wymienionych plastikowych produktów w czasie wakacji, aby wraz z nowym rokiem szkolnym kontynuować program: "ZbieramyZakretki.pl pomagając ludziom pomagamy naturze".

3
Dodaj Komentarz
  • 4
  • 8
  • 6
Komentarze