30.10.2012

MLEKO DLA SZKÓŁ

Nasza szkoła przystąpiła do programu Mleko dla Szkół. Ideą tego programu jest, aby każdy uczeń miał możliwość codziennego wypicia w szkole 0,25 litra świeżego, pożywnego (pasteryzowanego) o najwyższej jakości mleka. Dostarczane jest ono w higienicznie zamkniętych kartonikach, jednorazowego użytku. Uczniowie z klas I-VI i dzieci z oddziału przedszkolnego od 1 października 2012r. raz w tygodniu otrzymują bezpłatnie trzy kartoniki mleka. W ten sposób wszyscy pijący mleko w naszej szkole dbają o swoje zdrowie, jak również oszczędzają pieniądze, bo w tych dniach nie kupują mleka w sklepie. Mleko w szkole w ciągu dnia zapewnia dzieciom i młodzieży zdrowie, ułatwia naukę, dodaje energii. W ten sposób utrwalamy również zdrowe nawyki żywieniowe.

DSC00419.JPG

4
Dodaj Komentarz
  • 5
  • 9
  • 10
Komentarze