01.09.2019

Blogowe sukcesy

SKO w Długiem

21 lutego 2011 r. został założony blog SKO Długie na platformie blogowej Szkolnych Kas Oszczędności https://www.szkolneblogi.pl/

28 lutego 2011 r. zostały opublikowane pierwsze wpisy na naszym blogu na stronie:  https://www.szkolneblogi.pl/blogi/sko-dlugie/

Nasze sukcesy w blogowaniu

9 maja 2011 r. na stronie https://www.szkolneblogi.pl/blogi/o-sko/wyniki-trzeciego-etapu-konkursu-na-sko-blog-miesiaca/ zostały zamieszczone wyniki trzeciego etapu konkursu na „SKO Blog Miesiąca", w którym otrzymaliśmy nagrodę - projektor multimedialny dla szkoły, gadżety SKO dla uczniów i karty prezentowe do Empiku dla nauczyciela.

13 marca 2013 r. na stronie https://www.szkolneblogi.pl/blogi/o-sko/wyniki-sko-blog-miesiaca/ zostały zamieszczone wyniki lutowej edycji konkursu na „SKO Blog Miesiąca", w którym otrzymaliśmy nagrodę - laptop dla szkoły, gadżety SKO dla uczniów i karty prezentowe do Empiku dla opiekuna SKO.

19 listopada 2013 r. na stronie https://www.szkolneblogi.pl/blogi/o-sko/wyniki-sko-blog-miesiaca-3/ zostały zamieszczone wyniki październikowej edycji konkursu na „SKO Blog Miesiąca", w którym otrzymaliśmy wyróżnienie - gadżety SKO dla uczniów i karty prezentowe do Empiku dla opiekuna SKO.

14 marca 2014 r. na stronie https://www.szkolneblogi.pl/blogi/o-sko/wyniki-konkursu-201esko-blog-miesiaca201d-1/ zostały zamieszczone wyniki lutowej edycji konkursu na „SKO Blog Miesiąca", w którym otrzymaliśmy nagrodę - laptop dla szkoły, gadżety SKO dla uczniów i karty prezentowe do Empiku dla opiekuna SKO.

10 lutego 2015 r. na stronie https://www.szkolneblogi.pl/blogi/o-sko/sko-blog-miesiaca-8/ zostały zamieszczone wyniki styczniowej edycji konkursu na „SKO Blog Miesiąca", w którym otrzymaliśmy nagrodę - laptop dla szkoły, gadżety SKO dla uczniów i karty prezentowe do Empiku dla opiekuna SKO.

11 grudnia 2015 r. na stronie https://www.szkolneblogi.pl/blogi/o-sko/blogi-mies iaca-wybrane-1/ zostały zamieszczone wyniki listopadowej edycji konkursu na „SKO Blog Miesiąca", w którym otrzymaliśmy wyróżnienie - gadżety SKO dla uczniów i karty prezentowe do Empiku dla opiekuna SKO.

12 lutego 2016 r. na stronie https://www.szkolneblogi.pl/blogi/o-sko/laureaci-konkursu-sko-blog-miesiaca-wybrani/  zostały zamieszczone wyniki styczniowej edycji konkursu na „SKO Blog Miesiąca", w którym otrzymaliśmy nagrodę - laptop dla szkoły, gadżety SKO dla uczniów i karty prezentowe do Empiku dla opiekuna SKO.

4 lipca 2016 r. na stronie https://www.szkolneblogi.pl/blogi/o-sko/znasz-juz-najlepsze-blogi-minionego-miesiaca/ zostały zamieszczone wyniki czerwcowowej edycji konkursu na „SKO Blog Miesiąca", w którym otrzymaliśmy wyróżnienie - gadżety SKO dla uczniów i karty prezentowe do Empiku dla opiekuna SKO.

13 grudnia 2016 r. na stronie https://www.szkolneblogi.pl/blogi/o-sko/sprawdz-kto-zostal-laureatem-konkursu-sko-blog-miesiaca/ zostały zamieszczone wyniki listopadowej edycji konkursu na „SKO Blog Miesiąca", w którym otrzymaliśmy nagrodę I stopnia- laptop dla szkoły, gadżety SKO dla uczniów i karty prezentowe do Empiku dla opiekuna SKO.

9 lutego 2017 r. na stronie https://www.szkolneblogi.pl/blogi/o-sko/sko-blog-miesiaca-15/ zostały zamieszczone wyniki styczniowej edycji konkursu na „SKO Blog Miesiąca", w którym otrzymaliśmy wyróżnienie - gadżety SKO dla uczniów i karty prezentowe do Empiku dla opiekuna SKO.

13 października 2017 r. na stronie https://www.szkolneblogi.pl/blogi/o-sko/konkurs-sko-blog-miesiaca/ zostały zamieszczone wyniki wrześniowej edycji konkursu na „SKO Blog Miesiąca", w którym otrzymaliśmy nagrodę - bony podarunkowe do Empiku dla szkoły, gadżety SKO dla uczniów i karty prezentowe do Empiku dla opiekuna SKO.

9 listopada 2018 r. na stronie https://www.szkolneblogi.pl/blogi/o-sko/laureaci-konkursu-pytanie-na-szkolnych-blogach-7/ zostały zamieszczone wyniki październikowej edycji konkursu na „SKO Blog Miesiąca", w którym otrzymaliśmy nagrodę - bony podarunkowe do Empiku dla szkoły, gadżety SKO dla uczniów i karty prezentowe do Empiku dla opiekuna SKO.

img

0
Dodaj Komentarz
  • 7
  • 5
  • 13