22.06.2026

Akademia Lubella

W bieżącym roku szkolnym uczniowie kl.VI-VIII wzięli udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym Akademia Lubella, który  promuje zdrowe nawyki żywieniowe  i kulinarne wśród młodzieży.

Podczas zajęć uczestnicy dowiedzieli się  m.in:

- jak prawidłowo i smacznie komponować zrównoważone  posiłki,

- jaką rolę odgrywa różnorodność produktów  w codziennej diecie,

- jak gotować w stylu zero west i jak ważne jest niemarnowanie żywności.

Udział w programie był dla uczniów cenną okazją do poszerzenia wiedzy na temat zdrowego stylu życia  i świadomego odżywiania.

 

1
Dodaj Komentarz
  • 15
  • 16
  • 7
Komentarze