1 2 następna ostatnia

Lokatka przypomina
26 maja obchodzimy bardzo ważne święto - Dzień Matki
13
Blog SKO

SKO DŁUGIE

SKO DŁUGIE

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Długiem. W naszej szkole działa SKO. Pozdrawiamy wszystkich oszczędzających uczniów w Szkolnej Kasie Oszczędności. Zapraszamy do czytania i komentowania naszego bloga.

MLEKO DLA SZKÓŁ

Nasza szkoła przystąpiła do programu Mleko dla Szkół. Ideą tego programu jest, aby każdy uczeń miał możliwość codziennego wypicia w szkole 0,25 litra świeżego, pożywnego (pasteryzowanego) o najwyższej jakości mleka. Dostarczane jest ono w higienicznie zamkniętych kartonikach, jednorazowego użytku. ...

4

Akcja Szkoło Pomóż i Ty 2012/13

POMÓŻMY SZYMONOWI BYĆ AKTYWNYM

3

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

W czwartek 25 października 2012r. dzieci z oddziału przedszkolnego i z klas I-III obchodziły Święto Pieczonego Ziemniaka.

10

OPIEKUJEMY SIĘ POMNIKIEM 22-POLEGŁYCH

Szkoła sprawuje opiekę nad Pomnikiem 22-Poległych z okresu II wojny światowej. Przed Świętem Zmarłych uporządkowano to miejsce i posadzono bratki.

7

Czy wiesz, jak oszczędzać prąd?

Jestem mistrzem oszczędzania. Wiem jak zaoszczędzić swoje pieniądze na prądzie?

2

Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 12 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie starszych klas przygotowali krótki program kabaretowy. Młodzi aktorzy coraz swobodniej czujący się na scenie, bardzo wiarygodnie zaprezentowali krótkie scenki z życia szkoły, wywołując uśmiech na twarzach widzó ...

8
1 2 następna ostatnia