04.06.2017

Podsumowanie programu "Szkolniak"

10 maja 2017 r. o godzinie 10:00 odbyło się podsumowanie programu "Szkolniak", którego celem była rywalizacja w oparciu o współpracę z zespołem siatkarzy AZS Politechniki Warszawskie

10 maja 2017r. o godzinie 10:00 odbyło się podsumowanie programu "Szkolniak", którego celem była rywalizacja w oparciu o współpracę z zespołem siatkarzy AZS Politechniki Warszawskiej. Punkty przyznawane były za udział w meczu oraz akcje społecznościowe (m.in. pomoc dla zwierząt w schroniskach czy występy artystyczne dla seniorów) . Z największą przyjemnością pragniemy poinformować, że Szkoła Podstawowa Nr 4 w Warszawie w rankingu szkół biorących udział w programie zajęła drugie miejsce , z łączną liczbą punktów 3408, a w nagrodę otrzymała 10 000 zł na sprzęt sportowy. Na szczególne wyróżnienie zasługują klasy 4a, 4b, 4c oraz 4i, które w ogólnej klasyfikacji zajęły IV i V miejsce. Do naszego sukcesu przyczyniły się także następujące klasy: 2h,3d, 3h, 3i, 3j, 3g, 4g, 5d, 5g, 5h, 6b, 6c, 6f oraz pojedynczy uczniowie z klas 1b, 5f i 6a. Największą frekwencją wykazał się uczeń Oskar Kolanica z kl.4c, który nie opuścił ani jednego wyjazdu i kibicował na wszystkich meczach. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczniom oraz rodzicom, którzy przyczynili się do tak wysokiego miejsca. Bez nich nie byłoby to możliwe. Szczególne podziękowania należą się także pomysłodawczyni pani Jolancie Krawczyk oraz panu Dominikowi Sioćko. Dziękujemy także Dyrekcji oraz wszystkim nauczycielom, bez wsparcia których nie zaszlibyśmy tak daleko.

Na spotkanie z uczniami naszej szkoły, biorącymi udział w "Szkolniaku" przyjechali zawodnicy AZS Politechniki Warszawskiej w składzie:

  • Paweł Halaba
  • Michał Filip
  • Łukasz Łapszyński
  • Przemysław Smoliński
  • Robert Kozłowski - fizjoterapeuta

Podczas spotkania opowiadali o swoim życiu, treningach oraz zainteresowaniach poza siatkówką. Jeden z zawodników zaprezentował nawet umiejętności taneczne. Uczniowie mogli zadawać różne pytania, na które siatkarze chętnie odpowiadali. Po spotkaniu odbył się trening z udziałem uczniów najbardziej aktywnych podczas całego konkursu oraz poczęstunek w formie pizzy.

 imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimg

4
Dodaj Komentarz
  • 22
  • 9
  • 14
Komentarze