1 2 3 następna ostatnia

Co to jest paragon?
Dlaczego warto go brać?
9
Blog SKO

SKO Czwórka

SKO Czwórka

Witamy na szkolnym blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Warszawie! Zachęcamy do śledzenia naszej działalności i aktywnego komentowania wpisów :-)

Pomagamy zwierzętom

Uczniowie naszej szkoły przeprowadzili charytatywną zbiórkę karmy, koców i zabawek na rzecz bezdomnych psów i kotów.

5

Nowi członkowie SKO

Witamy w szeregach SKO-wiczów kolejnych zwolenników systematycznego oszczędzania.

1

Nagroda w Konkursie dla SKO

Miło jest nam poinformować, że Szkoła Podstawowa nr 4 w Konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności w roku szkolnym 2017-2018 zdobyła nagrodę III stopnia.

1

Dzień bez hałasu w SP4

Uczniowie naszej szkoły zorganizowali w marcu Dzień bez hałasu w SP4. Chętni uczniowie przygotowali plakaty, gazetki i zabawy związane z negatywnymi skutkami hałasu. Podczas przerw można było skorzystać ze specjalnie wyznaczonych stref ciszy. Naprawdę było ciszej.

6

Serdeczna Paczka

Wzorem lat ubiegłych, przed świętami Wielkanocnymi, w naszej szkole przeprowadzona została akcja Serdeczna Paczka. Jak zwykle uczniowie chętnie pospieszyli z pomocą. Zebrane artykuły przekazane zostały rodzinom będącym w trudnej sytuacji materialnej. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

1

Książki dla szpitala

Uczniowie naszej szkoły przeprowadzili zbiórkę książek dla Szpitala Dziecięcego im. prof. dr med. Jana Bogdanowicza. Udało się zebrać 557 książek, które umilą pobyt małych Pacjentów w szpitalu.

3

Nowi członkowie SKO

Bardzo się cieszymy, że grono członków SKO w naszej szkole powiększyło się o kolejnych uczniów. Są nimi dzieci z klas 2b i 2c. Gratulujemy dobrej decyzji i życzymy satysfakcji z posiadania własnego konta SKO.

7

Konkurs SKO

Konkurs na projekt banknotu o nominale 1000 zł roztrzygnięty: I miejsce Tomasz Wojtala Hanna Karasińska 5a II miejsce Aleksander Klonowski 3g Anna Szymańczak 6a III miejsce Martyna Wawrzynkiewicz 3b Natalia Głodek 3b wyróżnienia Brajan Cygan 1c Maria Pesta 6a Kajetan Makowski 5a

4

Lekcja o oszczędzaniu w klasie 3h

5 grudnia, w klasie 3h, odbyła się lekcja małej bankowości. Lekcję poprowadziły Panie z 17 Oddziału Banku PKO BP w Warszawie. Uczniowie dowiedzieli się czym jest SKO, jak korzystać z usług bankowości internetowej kierowanej do dzieci oraz jak zarządzać finansami osobistymi ze szczególnym uwzględnie ...

5
1 2 3 następna ostatnia