1 2 3 4 5 następna


SKO Czwórka

SKO Czwórka

Witamy na szkolnym blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Warszawie! Zachęcamy do śledzenia naszej działalności i aktywnego komentowania wpisów :-)

Konkurs KANGUR

W naszej szkole odbył się konkurs matematyczny KANGUR, w którym wzięło udział ponad 200 uczniów. Oto ich sukcesy :)

0

Piknik szkolny

6 maja odbył się w naszej szkole piknik, który jest tradycją od kilku lat. Uczniowie naszej szkoły mogli miło spędzić czas wraz ze swoimi rodzicami i rodzeństwem. Tematem wiodącym było nasze miasto Warszawa. W pikniku uczestniczyły również Panie z Banku PKO BP, promując SKO.

1

Mam Talent

22 maja odbył się konkurs szkolny " Mam Talent" uczniowie z naszej szkoły prezentowali swoje talenty w następujących kategoriach: śpiew, taniec, sport, gra na instrumencie.

4

Inscenizacja męki Jezusa

Uczniowie naszej szkoły wraz z siostrą zakonną przedstawili mękę Jezusa.

0

Połam Główkę

Zgodnie z zapowiedzią zamieszczamy kolejne zadanie z cyklu "Połam Główkę". Powodzenia!

11

Nasze Panie z biblioteki

Uczniowie naszej szkoły w ramach wdzięczności za oddane serce naszych Pań z biblioteki przedstawili ich wizerunki na kartce papieru.

7

Wystawa starych książek

W naszej szkolnej bibliotece odbyła się wystawa starych książek. Wszystkie eksponaty pochodzą z kolekcji naszych nauczycieli i uczniów.

2

Połam Główkę

W cyklu "Połam główkę", na naszym blogu, zamieszczane będą zadania i zagadki matematyczne, za rozwiązanie których uczniowie mogą zdobyć dodatkowe plusy z matematyki. Serdecznie zapraszamy do rozwiązywania zadań.

10
1 2 3 4 5 następna