1 2 3 4 następna

Jesteś już gotowy na majówkę?
Niezależnie od tego czy gdzieś wyjeżdżasz, czy zostajesz w domu warto przypomnieć sobie zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Blog SKO

SKO Czwórka

SKO Czwórka

Witamy na szkolnym blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Warszawie! Zachęcamy do śledzenia naszej działalności i aktywnego komentowania wpisów :-)

Inscenizacja męki Jezusa

Uczniowie naszej szkoły wraz z siostrą zakonną przedstawili mękę Jezusa.

0

Połam Główkę

Zgodnie z zapowiedzią zamieszczamy kolejne zadanie z cyklu "Połam Główkę". Powodzenia!

3

Nasze Panie z biblioteki

Uczniowie naszej szkoły w ramach wdzięczności za oddane serce naszych Pań z biblioteki przedstawili ich wizerunki na kartce papieru.

5

Wystawa starych książek

W naszej szkolnej bibliotece odbyła się wystawa starych książek. Wszystkie eksponaty pochodzą z kolekcji naszych nauczycieli i uczniów.

1

Połam Główkę

W cyklu "Połam główkę", na naszym blogu, zamieszczane będą zadania i zagadki matematyczne, za rozwiązanie których uczniowie mogą zdobyć dodatkowe plusy z matematyki. Serdecznie zapraszamy do rozwiązywania zadań.

7

Varsavianistyczna szkoła

W dniach 27 - 31.03 w naszej szkole odbywają się "Dni Warszawy". Uczniowie wykonywali gazetki ścienne o tematyce warszawskiej, makiety zabytków i budowli oraz plakaty. Swoja wiedzę na temat Stolicy mogli sprawdzić w przeprowadzonym przez nauczycieli quizie.

45

Konkurs biblijno - plastyczny

Ewangelia Świętego Łukasza. Do kolejnego etapu wytypowano następujących uczniów: 1. Michalina Grabowska. 2. Krzysztof Każmierski. 3. Nikola Małecka. 4. Wiktor Górecki. 5. Zofia Bielańska.

14

Liczba Pi

14 marca obchodziliśmy międzynarodowy dzień liczby Pi.

15
1 2 3 4 następna