07.05.2013

Wiosenna akcja ,,SPRZĄTAMY NASZĄ GMINĘ"

Na zaproszenie Burmistrza Miasta i Gminy Biała Rawska wzięliśmy udział w akcji wiosennych porządków, mającej na celu poprawę wizerunku miejsca, w którym żyjemy, mieszkamy i pracujemy.

Chcemy spacerować po czystych ulicach, parkach, miejscach odpoczynku, z dumą zapraszać do miejsca zamieszkania przyjaciół spoza gminy. W piątek 26 kwietnia z ochotą przyłączyliśmy się więc do wiosennej akcji ,,Sprzątamy Naszą Gminę". Super dokładnie posprzątaliśmy nie tylko teren wokół naszej szkoły ale i drogi, dróżki, rowy i inne miejsca w całej wsi i okolicy. Jest to również znakomity pomysł, aby wśród dzieci i młodzieży już od najmłodszych lat szerzyć proekologiczne postawy. Można się przy tym nauczyć, że lepiej wyrzucać pojedyncze śmieci do kosza, niż sprzątać ich całe mnóstwo.

 

DSC01215.JPG

 

 

DSC01226.JPG

DSC01219.JPG

 

 

 

 

1
Dodaj Komentarz
  • 0
  • 1
  • 2
Komentarze