1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
10
Blog SKO

SKO-CHODNÓW

SKO-CHODNÓW

Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w Chodnowie wita wszystkich internautów:-) Bardzo miło nam gościć Was na blogu SKO. Jesteśmy małą, ale prężnie działającą placówką w województwie łódzkim. Niestety z roku na rok ubywa nam uczniów, a co za tym idzie członków SKO. Mimo to, chętnie uczestniczymy w różnych konkursach, akcjach i imprezach. Na blogu będziemy zamieszczać ,,małe co-nieco" z działalności SKO. Zapraszamy do częstego odwiedzania naszego bloga.

Finanse na wesoło

Nasi członkowie SKO wzięli udział w ciekawych warsztatach.

3

Projekt finansowy "Bakcyl"

"BAKCYL" to projekt Bankowców dla Edukacji Finansowej Młodzieży, który objęty jest honorowym patronatem Ministerstwa Finansów i Ministerstwa Edukacji Narodowej. Polega on na przekazywaniu młodzieży, przez pracowników bankowych (wolontariuszy), praktycznej wiedzy finansowej i umiejętności wykorzysty ...

1

Październikowy Mistrz Ozczędzania

31 października obchodzimy Światowy Dzień Oszczędzania. W tym dniu nagradzamy wszystkich wyróżniających się w oszczędzaniu i wybieramy Mistrza Oszczędzania.

4

Witamy pierwszaków

Witamy pierwszaków w naszej społeczności szkolnej i zachęcamy do oszczędzania.

0

Wycieczka do Łodzi. Wizyta w banku.

To było niesamowite. Najpierw planetarium, potem wizyta w banku, warsztaty w Eksperymentarium, kręgielnia i kino. No i oczywiście McDonald's.

5

Światowy Dzień Oszczędzania

Podsumowanie konkursu "Październik miesiącem oszczędzania" . Kto został ,,Październikowym mistrzem oszczędzania"?

1

Dzień Edukacji Narodowej

Serdeczne życzenia dla wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty.

5

Zachęcamy do oszczędzania

Październik to miesiąc oszczędzania. Dlaczego warto oszczędzać? Jeśli jeszcze tego nie wiecie, czytajcie oficjalny Blog SKO!

1
1 2 3 następna ostatnia