1 2 3 następna ostatnia

Jak zdobyć nową rzecz nie płacąc ani złotówki?
Przeczytaj krótką historię na temat barteru.
Blog SKO

SKO-CHODNÓW

SKO-CHODNÓW

Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w Chodnowie wita wszystkich internautów:-) Bardzo miło nam gościć Was na blogu SKO. Jesteśmy małą, ale prężnie działającą placówką w województwie łódzkim. Niestety z roku na rok ubywa nam uczniów, a co za tym idzie członków SKO. Mimo to, chętnie uczestniczymy w różnych konkursach, akcjach i imprezach. Na blogu będziemy zamieszczać ,,małe co-nieco" z działalności SKO. Zapraszamy do częstego odwiedzania naszego bloga.

Wycieczka do Łodzi. Wizyta w banku.

To było niesamowite. Najpierw planetarium, potem wizyta w banku, warsztaty w Eksperymentarium, kręgielnia i kino. No i oczywiście McDonald's.

6

Światowy Dzień Oszczędzania

Podsumowanie konkursu "Październik miesiącem oszczędzania" . Kto został ,,Październikowym mistrzem oszczędzania"?

1

Dzień Edukacji Narodowej

Serdeczne życzenia dla wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty.

4

Zachęcamy do oszczędzania

Październik to miesiąc oszczędzania. Dlaczego warto oszczędzać? Jeśli jeszcze tego nie wiecie, czytajcie oficjalny Blog SKO!

1

Nowy rok szkolny czas zacząć!

Witamy Lokatkę, wszystkich SKO - wiczów i blogowiczów w nowym roku szkolnym. Na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego w naszej szkole gościliśmy dyrektor oddziału banku w Rawie Mazowieckiej- panią Małgorzatę Łuczywek-Ryś. Były piękne kwiaty, gratulacje i życzenia.

0

Wizyta w banku

We wtorek 14 czerwca wybraliśmy się do oddziału PKO BP w Rawie Mazowieckiej. Powitała nas sama pani dyrektor - Małgorzata Łuczywek-Ryś i jeszcze ktoś baardzo ważny.

1

Spotkanie z pancernikiem

W piątek zawitali do nas wyjątkowi goście.

0

Super wycieczka

Z okazji Dnia Dziecka Szkolna Kasa Oszczędności zorganizowała wycieczkę do Łodzi. Wzięli w niej udział wszyscy SKO- wicze. Było wiele atrakcji, emocji i wrażeń.

3

Andrzeju, Andrzeju...

Andrzejki - czas zabawy i wróżenia. W ten magiczny wieczór dziewczęta i chłopcy proszą świętego Andrzeja o odsłonięcie przyszłości. Na ten niezwykły dzień pełen tajemniczych wróżb i czarów z niecierpliwością czekali zarówno młodsi i starsi uczniowie

9
1 2 3 następna ostatnia