1

SKO Blog Miesiąca
- laureaci październikowej edycji
34
Blog SKO

SKO Chmielno

SKO Chmielno

Witamy na blogu SKO w Szkole Podstawowej w Chmielnie. Będziemy tu opisywać naszą działalność w szkole. Zapraszamy do czytania, oglądania oraz komentowania naszego bloga.

Oddaj makulaturę na szkolną lekturę.

Już druga zbiórka makulatury. Oto wyniki:

0

Pomnażamy swoje oszczędności.

Kolejna dyskoteka to dla nas kolejny krok do przedsiębiorczych działań.

1

Nagrody rozdane.

Na apelu ogólnoszkolnym zostały wręczone nagrody. Konkurs plastyczny był przeznaczony dla uczniów kl I-III Szkoły Podstawowej, prac wpłynęło bardzo dużo. Komisja jak zawsze miała bardzo trudny ,,orzech do zgryzienia". Udało się wyłonić zwycięzców: I miejsce - Aleksandra Cieszyńska, II miejsce - Fabi ...

0

Kolejne opowiadanie o oszczędzaniu.

Zachęcam do czytania naszych opowiadań.

0

Zamień makulaturę na szkolną lekturę.

Rozpoczęliśmy ogólnoszkolną akcje ,,Zamień makulaturę na szkolną lekturę". Zbiórki makulatury, oraz ważenie odbywać będzie się raz w miesiącu. Pierwsza zbiórka odbyła się 27 października. Najwięcej makulatury zebrała klasa IV a - 20 kg - gratulujemy.

0

Konkurs na opowiadanie o oszczędzaniu.

Konkurs był przeznaczony dla uczniów kl IV-VI. Wszystkie prace są bardzo ciekawe i postaramy się je zaprezentować na blogu.

3

Konkursy plastyczne

W październiku ogłosiliśmy dwa konkursy plastyczne. Pierwszy konkurs o tematyce ,,Oszczędzam w SKO bo marzę o ..." dla uczniów kl I-III, drugi ogłoszony w Brawo Bank ,,Plakat promujący oszczędzanie" dla wszystkich uczniów.

0

Jesteśmy przedsiębiorczy

Podczas dyskotek szkolnych działa sklepik SKO. Uczniowie mogą zakupić napoje i słodycze.Następnie nasi szkolni ekonomiści przeliczają zyski i zarobione pieniądze wpłacamy na książeczkę. Pieniądze przeznaczamy na zakup nagród dla uczniów biorących udział w szkolnych konkursach SKO.

0

Ślubowanie pierwszoklasistów.

7 października 2011r na holu naszej szkoły zgromadzili się uczniowie klas I, klas II-VI, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz rodzice pierwszoklasistów. W tym dniu "pierwszaki" przystąpiły do uroczystego ślubowania.

0
1