05.12.2018

Zostań Świętym Mikołajem

W dniach 19.11.2018r - 03.12.2018r.  w naszej szkole została zorganizowana zbiórka słodyczy na rzecz potrzebujących dzieci. Głównym celem akcji było uwrażliwianie uczniów na potrzeby innych ludzi, szczególnie dzieci, których życie jest przepełnione bólem, cierpieniem czy niedostatkiem. Zbiórka odbyła się na terenie naszej szkoły oraz w sklepie PSS Społem, gdzie nasi wolontariusze wraz z  nauczycielami zachęcali społeczność lokalną do przyłączenia się do akcji.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, bez których  nie osiągnęlibyśmy tak zadowalających rezultatów. Dziękujemy również Panu Prezesowi Cezaremu Rolnikowi za umożliwienie przeprowadzenia zbiórki na terenie sklepu PSS Społem.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Jan Paweł II

imgimg

 

i

4
Dodaj Komentarz
  • 8
  • 11
  • 16
Komentarze