1 2 3 następna ostatnia

Ekologiczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu: jak sport i ekologia idą ze sobą w parze
Ekologia przenika różne sfery życia człowieka i jak się okazuje, może mieć wiele wspólnego ze sportem, a w szczególności z organizacją dużych wydarzeń sportowych. Tego typu imprezy często wpływają negatywnie na zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby. Na szczęście organizatorzy wprowadzają ekolog ...
6
Blog SKO

PSP 13 Radom

PSP 13 Radom

"Poznaj swoje miasto!"

Uczniowie klas VI ai oraz VI b wzięli udział w wycieczce pod hasłem "Poznaj swoje miasto!". Wycieczka została zorganizowana przez Lokalną Organizację Turystyczną Ziemi Radomskiej.

3

„Innowacyjna historia - nowoczesne technologie w służbie edukacji"

Nasza szkoła wzięła udział w projekcie edukacyjnym „Innowacyjna historia - nowoczesne technologie w służbie edukacji" realizowanym pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki. "Innowacyjna historia" to przedsięwzięcie Ministra Edukacji i Nauki, którego celem jest: -prezentacja możliwości wykor ...

0

XXV Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

XXV Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego „BEZPIECZNE DROGI RADOMIA” organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 6b: Maciej Kilian, Szymon Kilian oraz Nikodem Arczewski. Tematyka konkursu obejmowała zagadnienia związane ze znajomoś ...

0

Ślubowanie

Pierwszoklasiści ślubowali być dobrymi Polakami, uczniami i kolegami. Otrzymali pamiątkowe Dyplomy i upominki oraz życzenia wielu sukcesów edukacyjnych na drodze do klasy ósmej.

2

"Młodzi odkrywcy nowych technologii"

Uczennice klasy 5ai w ramach koła "Młodzi odkrywcy nowych technologii" wykonały prosty projekt przy użyciu LEGO Spike Essential. Dziewczynki stworzyły z klocków model karuzeli, do którego napisały program, który umożliwił poruszanie się obiektu.

1

Projekt z ZUS

Pragniemy poinformować, że w naszej szkole realizowany jest „Projekt z ZUS”. Skierowany on jest do uczniów szkół podstawowych, którzy niebawem wkroczą na rynek pracy. Młodzież powinna wiedzieć dlaczego warto podlegać ubezpieczeniom społecznym i na jakie świadczenia może liczyć, jeśli opłaca składk ...

1

#SKOwięcejNiżOszczędzanie: Nowy film edukacyjny dla dzieci

SKO PKO Banku Polskiego to nie tylko nauka oszczędzania, ale także praktycznej bankowości, przedsiębiorczości, ekologii, zdrowego stylu życia, pierwszej pomocy i cyberbezpieczeństwa. Do licznych materiałów i narzędzi edukacyjnych, z których mogą korzystać zarówno dzieci, rodzice, jak i nauczyciel ...

2

OGÓLNOPOLSKA AKCJA EDUKACYJNA ,,Dzieci Uczą Rodziców”

OGÓLNOPOLSKA AKCJA EDUKACYJNA ,,Dzieci Uczą Rodziców” Uczniowie klas 1-3 kontynuują przygodę w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej #DzieciUcząRodziców. Przystąpiliśmy do kolejnej 5 edycji programu. Podczas pierwszej lekcji #BezpieczniWDrodze dzieci dowiedziały się m. in. jak bezpiecznie przechodzić ...

0

Dzień Gier Planszowych

Dzień Gier Planszowych w naszej świetlicy 🎲 Gry planszowe są doskonałym sposobem spędzenia wolnego czasu. Nie tylko bawią, ale rozwijają wyobraźnię, uczą podejmowania decyzji, zasad fair play oraz współpracy w grupie. Dnia 10 października uczniowie z wielką ochotą grali w gry planszowe, które są ...

1
1 2 3 następna ostatnia