1 2 3 następna ostatnia

Lokatka przypomina
26 maja obchodzimy Dzień Matki
12
Blog SKO

PSP 13 Radom

PSP 13 Radom

Żyrafka Lokatka w naszej szkole !

Jesteście ciekawi co robiła w naszej szkole Żyrafka Lokatka ??? Bądźcie cierpliwi, niebawem więcej informacji !! http://www.cozadzien.pl/zdjecia/w-psp-nr-13-odbyl-sie-festyn-z-radoscia-dla-niepodleglej/47627 Więcej zdjęć na stronie naszej szkoły : http://www.psp13.radom.pl/Festyn_2018/dsc_9976.ht ...

23

KRAJOBRAZY MOJEJ OJCZYZNY

Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska ogłosiła, że rok szkolny 2017/2018 jest "Rokiem dla Niepodległej". W związku z tym niniejszy konkurs miał na celu, aby uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się we wspólne świętowanie 100-lecia polskiej niepodległości. Konkurs pogłębiał wiedzę z zakresu ...

2

POLSKA MOJA OJCZYZNA

Z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę w naszej szkole został zorganizowany konkurs fotograficzny „POLSKA MOJA OJCZYZNA”. Zadaniem uczestników było przedstawienie na fotografii najpiękniejszych zakątków Polski oraz krótkie uzasadnienie swojego wyboru. Szczegółowe cele konku ...

3

IV Edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego klas integracyjnych 0 – III „Wiosna radosna”

Dnia 20.04.2018r. w naszej szkole odbyła się IV Edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego klas integracyjnych 0 – III „Wiosna radosna” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Radomia. W konkursie wzięło udział sześć radomskich szkół podstawowych integracyjnych. Przedmiotem konkursu było stworz ...

10

Uroczysta akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja

25 kwietnia odbyła się uroczysta akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja, którą przygotowały klasy IIIa i IIIc wraz z nauczycielami.

7

Najlepsi w regionie

Uczeń naszej szkoły, Piotr Markowicz z klasy Ia znalazł się w gronie laureatów I Regionalnego Logopedycznego Konkursu Recytatorskiego "Trzeszczące Wierszyki" pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Radomia, który odbył się 16 kwietnia 2018 r. w "Kuźni Artystycznej" w Radomiu.

5

Radom - moje miasto

19 kwietnia 2018 roku w PSP 32 w Radomiu ogłoszone zostały wyniki Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "RADOM-MOJE MIASTO". Patronat honorowy nad konkursem objął Prezydent Radomia Radosław Witkowski. Celem konkursu było pogłębienie wiedzy o Radomiu i pokazanie piękna naszego miasta. Z przyjemnośc ...

2

Dzień Książki

10 kwietnia 2018 roku po raz kolejny w naszej szkole odbyły się obchody "Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci". Uczniowie z klas 1-3 zaprezentowali przed społecznością szkolną umiejętności czytelnicze i recytatorskie. Do obchodów tego święta włączyli się także rodzice, którzy przygotowali dla sw ...

2

Dzień Ziemi

Dziś Światowy Dzień Ziemi ! Pamiętajmy, by dbać o naszą planetę !!

9

Przewodnik po dobrych książkach

W marcu w naszej szkole powstał "Przewodnik po dobrych książkach" adresowany do klas IV-VII. Z inicjatywy uczennic klasy VIc - Zuzi Kowalik i Wiktorii Oleksiak, jedną z tablic szkolnych wypełniły okładki ciekawych książek, ilustracje, a także opatrzone własnym komentarzem krótkie recenzje tych pub ...

16
1 2 3 następna ostatnia