1 2 3 następna ostatnia

Palcem po mapie
Podróż do „Nieznanej Ziemi Południowej”
12
Blog SKO

PSP 13 Radom

PSP 13 Radom

Dziękujemy za nagrodę ! 😊

Serdecznie dziękujemy PKO Bank Polski za przyznanie naszej szkole nagrody w konkursie Szkolnych Kas Oszczędności !! Cieszymy się, że nasza prezentacja przypadała Państwu do gustu. Już niebawem zabieramy się do pracy, by godnie reprezentować naszą szkołę w kolejnym roku szkolnym. 🥉🥉🥉

3

Zakończenie roku szkolnego

Minął kolejny rok szkolny - i to był naprawdę dobry rok. Świadectwa odebrane, teraz czas na WAKACJE. 🌅 Odpoczywajcie !!! Zdjęcia z zakończenia roku szkolnego, standardowo na www.emilekert.com & www.CoZaDzien.pl Fotografia Emil Ekert

1

Bal ósmoklasistów

I po balu...! Już prawie finito. Kochani uczniowie życzymy Wam dostania się do wymarzonej szkoły, gdzie będziecie mogli zapisywać w swoich sercach kolejne wspaniałe wspomnienia, nawiązywać nowe przyjaźnie, uczyć się, ale i bawić równie mocno, jak w miniony czwartek. Przedtem jednak - udanych wakacji ...

0

Trzeszczące Wierszyki - etap Międzyszkolny i Regionalny

W konkursie szkolnym wzięło udział 15 dzieci z klas 0-III. Każde z nich przestawiło wiersz, obfitujący w trudne artykulacyjnie głoski. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody, ufundowane przez hurtownię AGA, Słodką Robotkę oraz przez organizatora. Statuetkę dla mistrzyni ufundował APR Centru ...

1

Lekcja z pracownikiem banku

Klasy 0a, 0b, 1a oraz 1b uczestniczyły w lekcji zorganizowanej w naszej szkole przez pracownika banku PKO BP - Pana Tomasza Górskiego. Uczniowie wspólnie z prowadzącym odpowiedzieli na pytania: Do czego służą pieniądze ? Co to są oszczędności ? Dlaczego banki są potrzebne ? Co to jest opr ...

4

Pomagamy potrzebującym

http://www.cozadzien.pl/wiadomosci-radom/psp-13-pomaga-potrzebujacym/55997

10

Konkurs Wiedzy o Bankowości

W naszej szkole odbył się szkolny konkurs wiedzy o bankowości. Uczestnicy musieli wykazać się znajomością podstawowych pojęć z zakresu ekonomii, umiejętnością wykonywania obliczeń związanych z podwyżką lub obniżką ceny oraz znajomością historii Szkolnych Kas Oszczędności. Serdecznie gratulujemy wszy ...

4

Gorączka złota PCK

Przypominamy, że do 9 maja 2019r. można przynosić drobne monety na zbiórkę Gorączka złota PCK. Zebrana kwota zostanie w całości przeznaczona na wypoczynek letni dzieci z naszego województwa.

8
1 2 3 następna ostatnia