1 2 3 następna ostatnia


PSP 13 Radom

PSP 13 Radom

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

3 września br. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/2019. Tego dnia z uśmiechem na twarzy uczniów przywitał zarząd szkoły oraz nauczyciele. Dyrektor szkoły serdecznie powitał wszystkich uczniów i rodziców zgromadzonych na boisku. Przedstawił nauczycieli, którzy będą prowadzili zajęcia dydaktyczne w ...

3

Dziękujemy za nagrodę ! 😊

Serdecznie dziękujemy PKO Bank Polski za przyznanie naszej szkole nagrody w konkursie Szkolnych Kas Oszczędności !! Cieszymy się, że nasza prezentacja przypadała Państwu do gustu. Już niebawem zabieramy się do pracy, by godnie reprezentować naszą szkołę w kolejnym roku szkolnym. 🥉🥉🥉

8

Dzień Dziecka w klasie 1bi

5 czerwca na uczniów klasy 1bi czekała niespodzianka! Rodzice w porozumieniu z nauczycielami przygotowali dla swoich dzieci wiele atrakcji. Dzień rozpoczął seans filmowy w sali, następnie wszyscy udali się na szkolny plac, gdzie wśród balonów czekały rozłożone koce, plażowy parasol oraz ulubione prz ...

5

Wycieczka do Farmy Iluzji

Uczniowie klasy Iai odbyli wycieczkę krajoznawczą do Mościsk. Celem podróży był Park Edukacji i Rozrywki, w którym uczniowie mogli się bawić, ale też uczyć i dociekać. Na Farmie Iluzji można było dostrzec wiele niesamowitych budowli, gigantyczne zabawki oraz miejsca pełne magii. Najwięcej wrażeń wy ...

0

Wycieczka do Magicznych Ogrodów

23 maja 2018 r. uczniowie klasy 2ai spędzili aktywnie czas w bajkowym świecie Magicznych Ogrodów w Janowcu nad Wisłą. Pośród strumieni i bujnej roślinności dzieci miały okazję korzystać z wielu atrakcji. Czekały na nich ogromne place zabaw, przejażdżka kolejką, pływanie na tratwach, Zamek Wróżek i A ...

0

Wycieczka do Słodkiej Robótki klasy Ia

8 czerwca br. dzieci z klasy Iai pod opieką Jolanty Chrzanowskiej i Małgorzaty Kierzkowskiej uczestniczyły w warsztatach w Manufakturze słodyczy "Słodka Robótka". To był bardzo słodki dzień. Dzieci poznały sposób uzyskiwania kolorów masy karmelowej z naturalnych barwników. Nie tylko obserwowały przy ...

1

Wycieczka do Lesiowa

Dnia 04.06.18r. uczniowie klas 4b oraz 5c wybrali się na wycieczkę do klubu jeździeckiego SKJ Lesiów. Dzieci zobaczyły stajnię, jeździły konno oraz pomagały w karminu koni. Po ekscytującej nauce jazdy konnej, każdy uczeń mógł skosztować pysznej kiełbaski z ogniska i odpocząć na świeżym powietrzu. To ...

6

Żyrafka Lokatka w naszej szkole !

Jesteście ciekawi co robiła w naszej szkole Żyrafka Lokatka ??? Bądźcie cierpliwi, niebawem więcej informacji !! http://www.cozadzien.pl/zdjecia/w-psp-nr-13-odbyl-sie-festyn-z-radoscia-dla-niepodleglej/47627 Więcej zdjęć na stronie naszej szkoły : http://www.psp13.radom.pl/Festyn_2018/dsc_9976.ht ...

27

KRAJOBRAZY MOJEJ OJCZYZNY

Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska ogłosiła, że rok szkolny 2017/2018 jest "Rokiem dla Niepodległej". W związku z tym niniejszy konkurs miał na celu, aby uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się we wspólne świętowanie 100-lecia polskiej niepodległości. Konkurs pogłębiał wiedzę z zakresu ...

2

POLSKA MOJA OJCZYZNA

Z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę w naszej szkole został zorganizowany konkurs fotograficzny „POLSKA MOJA OJCZYZNA”. Zadaniem uczestników było przedstawienie na fotografii najpiękniejszych zakątków Polski oraz krótkie uzasadnienie swojego wyboru. Szczegółowe cele konku ...

3
1 2 3 następna ostatnia