12.06.2018

SZKOLNY, RODZINNY FESTYN Z PKO SKO :)

Dzisiaj 9 czerwca odbył się w naszej szkole rodzinny festyn. Jak co roku atrakcji było co niemiara :) .Każda klasa przygotowała swój program artystyczny, a wśród nich my i nasza "KACZKA DZIWACZKA" :) .

Dzisiaj 9 czerwca odbył się w naszej szkole rodzinny festyn. Jak co roku atrakcji było co niemiara :) .Każda klasa przygotowała swój program artystyczny, a wśród nich my i nasza "KACZKA DZIWACZKA" :) .

Proszę kliknij na naszą "kaczuszkę" i zobacz jak występowaliśmy :) 

Obraz znaleziony dla: kaczka
Odwiedzili nas, także przedstawiciele Banku PKO BP - Pani Justyna i Pan Krzysztof. Mimo upału...wesoło nas dopingował i radośnie brali udział w naszym rodzinno-szkolnym spotkaniu. Nasi goście zorganizowali dla nas konkurs plastyczny pt. "Wakacje z SKO" i wręczyli nam wspaniałe nagrody. Uprzejmie dziękujemy!!!

Nasz piknik nie odbyłby się bez wsparcia naszych  rodziców. Jak zwykle, właśnie Oni zaangażowali się i wspaniale włączyli się w przygotowanie festynu i w jego przebieg. Zawsze aktywni nasi kochani rodzice dają nam wspaniały przykład. BARDZO, BARDZO WAM ZA TO DZIĘKUJEMY. Każdy rodzic miał swój udział w festynie. Szczególnie gorąco dziękujemy  za: organizację namiotu, za pyszne ciasta, kawiarkę, za przygotowanie strojów do naszego występu, za organizację przyjazdu zespołu "Midi Perełki" z Reńskiej Wsi, za fanty, dobry humor i za aktywny udział w całym festynie...oraz za jego przygotowanie... 

Dziękujemy, że z nami byliście :)

Poniżej, zapraszamy do naszej galerii zdjęć: 

imgimgimgimgimg

 

3
Dodaj Komentarz
 • 12
 • 3
 • 6
Komentarze
 • SKOwDlugiem
  SKOwDlugiem
  80.51.xxx.xxx
  2018-12-31 14:36 | Temat: Życzenia
  ODPOWIEDZ

  █████░░██░GRUDZIEŃ - SYLWESTER
  ░░░██░███
  ░████░░██
  ░░░██░░██
  █████░░██░
  Stary rok się kończy
  Jego blask już mija
  Nowy Rok 2019
  Do brzegu dobija.
  __________•(▒▒▒▒)•
  ________•(▒▒▒▒▒▒)•
  ______•(▒)_(█)(█)(█)_(▒)•
  ____•(▒)(█)_____ ___(█)(▒)•
  __•(▒)(█)______XII____(█)(▒)•
  _•(▒)(█)______\_|______(█)(▒)•
  •(▒)(█)________\|__ _____(█)(▒)•
  •(▒)(█)_IX______O____III_(█)(▒)•
  •(▒)(█)_________________(█)(▒)•
  _•(▒)(█)_______________(█)(▒)•
  ___•(▒)(█)_____VI____ (█)(▒)•
  _____•(▒)(█)________(█)(▒)•
  _______•(▒)_(█)(█)(█)_(▒)•
  ________•(▒▒▒▒▒▒▒)•
  _____•(▒▒▒)(_____)(▒▒▒)•
  ___ •(▒▒▒)_________(▒▒▒)•
  Życzę, aby był piękny
  Lepszy od starego
  A Wam przyniósł
  Coś szczególnego
  Samej serdeczności
  I samych sukcesów
  Uśmiechu na twarzy
  I to, o czym każdy z Was marzy.

 • Aktyw SKO w Długiem
  Aktyw SKO w Długiem
  80.51.xxx.xxx
  2018-08-06 22:39 | Temat: Zaproszenie
  ODPOWIEDZ

  Gorące pozdrowienia dla blogowych przyjaciół i głosik 2 na wpis.
  Bardzo serdecznie zapraszamy blogowiczów, którzy ukończyli 18 lat do udziału w głosowaniu na naszą kronikę - Szkoła Podstawowa w Długiem - w Ogólnopolskim Konkursie Internautów 2018.
  Liczymy na Wasze wsparcie i dziękujemy za oddany każdy głos.

 • MironaSKOWilkowo
  MironaSKOWilkowo
  178.36.xxx.xxx
  2018-06-12 13:43 | Temat: SKO Wilkowo
  ODPOWIEDZ

  Świetnie się bawiliście 😊Brawo Wy 👏👏

  Serdecznie Was z Mazur pozdrawiamy i życzymy udanego wtorku 🤗🤗