1 2 3 następna ostatnia

Trwa internetowy Test wiedzy SKO!
Każdy – zarówno dziecko, jak i osoba dorosła może sprawdzić ile wie m.in. na temat finansów, ekologii i cyberbezpieczeństwa. Do zdobycia dyplom Mistrza wiedzy SKO.
29
Blog SKO

PSP20Kędzierzyn-Koźle

PSP20Kędzierzyn-Koźle

Odpady zbieramy i też oszczędzamy

Za nami kolejna zbiórka makulatury i odpadów. W tym roku zbierając zaoszczędziliśmy 574zł!!!

3

Szkolny konkurs plastyczny - oszczędzamy z SKO

Przedstawiamy prace plastycznie, które brały udział w konkursie szkolnym "OSZCZĘDZAMY Z SKO".

0

GÓRA GROSZA

To już kolejna edycja w której bierzemy udział. Liczenie trwało długo, ale my lubimy to robić :)

0

Spotkanie z naszym opiekunem SKO

klasa 2a gościła opiekuna SKO z Banku PKO BP w Kędzierzynie-Koźlu Panią Justynę Jakomiuk. Ciekawie przeprowadzone zajęcia przypomniały uczniom zasady oszczędzania. Jak zwykle pomocne SKO zaprasza wszystkich uczniów do systematycznego gospodarowania pieniędzmi.

0

KANGUR MATEMATYCZNY

W szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny. Dziewięciu przedstawicieli klas drugich i trzeciej zmagali się z trudnymi zadaniami matematycznymi. Wyniki Konkursu będą ogłoszone dopiero w maju, ale wierzymy, że nasi uczniowie poradzili sobie znakomicie. Trzymamy kciuki!!!

0

Szkolny Konkurs Plastyczny - 100złotowa moneta na 100lecie Polski

Z okazji 100lecia naszej ojczyzny Szkolne Koło Plastyczne pod kierunkiem Pani Marioli Nowaczek - szkolnego opiekuna SKO zorganizowało konkurs plastyczny pt.: "100złotowa moneta". Prace zebrane! Czekamy na ogłoszenie wyników, które przedstawi opiekun szkolnego SKO w PKO Pani Justyna Jakimiuk.

0

Lekcja oszczędzania w klasie 2a

W dniu 29 października klasa 2a gościła opiekuna SKO z Banku PKO BP w Kędzierzynie-Koźlu Panią Justynę Jakomiuk. Ciekawie przeprowadzone zajęcia przypomniały uczniom zasady oszczędzania. Jak zwykle pomocne SKO zaprasza wszystkich uczniów do systematycznego gospodarowania pieniędzmi.

0

UWAGA UWAGA MAMY DRUGI BLOG

ZAPRASZAMY NA NASZ DRUGI BLOG PROMUJEMY SKO NA WIELE SPOSOBÓW

0

SZKOLNY, RODZINNY FESTYN Z PKO SKO :)

Dzisiaj 9 czerwca odbył się w naszej szkole rodzinny festyn. Jak co roku atrakcji było co niemiara :) .Każda klasa przygotowała swój program artystyczny, a wśród nich my i nasza "KACZKA DZIWACZKA" :) .

3
1 2 3 następna ostatnia