21.02.2018

„You can dance”

13 lutego 2018 roku po raz IV w naszej szkole SP 18 w Jaworznie zapanował taneczny klimat a to za sprawą Szkolnego Konkursu Tanecznego „You can dance”

13 lutego 2018 roku po raz IV w naszej szkole SP 18 w Jaworznie zapanował taneczny klimat a to za sprawą Szkolnego Konkursu Tanecznego „You can dance”. Na początku wystąpiły dziewczęta ze szkolnego zespołu „18’s dancing”, po którym rozpoczęła się rywalizacja konkursowa. Uczniowie przedstawili swoje układy taneczne w dwóch kategoriach: taniec solowy i zespołowy. Młodych tancerzy oceniało jury w składzie: Przewodniczący –tancerz 
i choreograf Damian Cetera, Pani Dyrektor Anna Hassa, Pani Natasza Chochorowska oraz uczniowie klas szóstych, tancerze tańców towarzyskich Natalia Sikora i Dawid Pazdur. Rozpoczęła się walka o miano najlepszych tancerzy w szkole. Świetnie dobrana muzyka, stroje i układy taneczne wyłoniły zwycięzców: w kategorii taniec solowy miejsce I zajęła Lena Trzaska z klasy 4d, miejsce drugie zdobyła Natalia Bzowska z kl. 4d, miejsce trzecie ex aequo zajęły Karolina Maciaszek z klasy 7a oraz Anna Swatek z klasy 4a. W tańcu zespołowym i duetach zwyciężyły uczennice klasy 5b „Dance Stars” w składzie Aleksandra Radomska, Maja Knurowska i Wiktoria Baranowicz. Miejsce drugie zajął duet uczennic klasy 4d – Weronika Kramarczyk i Hanna Cyba, zaś trzecie duet Weronika Baran kl. 4c i Julia Lesiak kl. 4d. Laureaci konkursu oraz wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni a na koniec spotkania Damian zaprezentował nam niesamowity pokaz w stylów Hip-hop oraz poprowadził krótkie warsztaty dla naszych uczniów, za co jeszcze raz serdecznie dziękuje – organizator konkursu Izabella Waszak.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 18 im. Tadeusza Kościuszki w Jaworznie.

0
Dodaj Komentarz
  • 8
  • 16
  • 7