1 2 3 4 10 następna

Hatetepes radzi
Jak uchronić się przed phishingiem?
Blog SKO

osiemnastka

osiemnastka

JAWORZNICKA "OSIEMNASTKA" bardzo miło wita Was. Tutaj zawsze jest wesoło tutaj mile spędzamy czas. Zachęcamy do częstych odwiedzin naszego bloga SP18 w Jaworznie i do komentowania naszych wpisów POZDRAWIAMY

Świetlicowy tydzień kolęd dobiegł końca

Świetlicowy tydzień kolęd dobiegł końca. Śpiew uczniów rozbrzmiewając w szkole wprowadził nas świąteczny nastrój a przy okazji pokazał ile ukrytych talentów maja dzieci.

5

"Koncert kolęd- bis"

8 stycznia w sali teatralnej w Ciężkowicach odbył się "Koncert kolęd- bis". Uczniowie naszej szkoły i zaproszeni goście pięknie zaprezentowali współczesne wykonanie kolęd i pastorałek.

3

Konkurs 'Obwoluta Mojej Książki'

W listopadzie pani Ania Dudek i Justyna Gnyp zorganizowały konkurs plastyczny Pt. " obwoluta mojej książki". Uczniowie klas 6 mogli wykazać się talentem i pomysłowością.

9

Drugoklasiści w 'Osikowej Dolinie'

Drugoklasiści z klas c i d mieli niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w artystycznych warsztatach z wiórków drewna osikowego, które są niebanalną formą edukacji, rozwoju kreatywności i zdolności manualnych poprzez zabawę- a przecież tę- lubimy najbardziej!

3

Andrzejki klas 4-6

Dn.24.11 w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa organizowana przez RSU dla klas 4- 6.

0

Eliminacje Do Wojewódzkiego Konkursu Z Matematyki

25.11 uczniowie z klas 6 i 5 brali udział w eliminacjach do Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki. Trzymamy kciuki za wysokie wyniki!!

3

Rodzinne Andrzejki klasy 3A

29.11. 2016 R. KLASA 3 A ZORGANIZOWAŁA RODZINNE ANDRZEJKI. UCZNIOWIE, STARSZE I MŁODSZE ROODZEŃSTWO ORAZ RODZICE BAWILI SIĘ WSPANIALE

1

25 listopada - Dzień Pluszowego Misia

25 listopada - Dzień Pluszowego Misia uczciliśmy misiową zabawą.

5

Zbiórka dla bezdomnych zwierząt

Klasa 3d z wychowawcą odpowiedziała na apel schroniska dla bezdomnych zwierząt w Sosnowcu i zorganizowała KLASOWĄ zbiórkę jedzenia oraz kocy i ręczników dla potrzebujących psów i kotów.

2
1 2 3 4 10 następna